MegaSmile Зубна щітка "Ortho Black Whitening" (2 шт. в упаковці)

Виробник: Megasmile
Модель: 972154
Наявність: Відсутній на складі

296
  • 296грн

Найновіша розробка швейцарських фахівців, яка поєднує все, що необхідно для ідеальної щітки.

 Унікальна запатентована щетина із спеціальною технологією вбудованих іонів активного наноадсорбенту. Кінці щетинок мають спеціальну атравматичну сферичну форму. Щітка на 50% краще видаляє наліт та пігментацію (кава, наліт курця, чай, газовані напої, харчові барвники). Активні наноадсорбенти ніжно, як шовк, очищають зубні поверхні, не травмуючи емаль та ясна, а навпаки, дбайливо оберігаючи їх. Чітко продумана геометрія 2-х видів щітини дозволяє легко проникати та бездоганно очищати міжзубні проміжки, придесневий край, нерівності зубного ряду, ортодонтичні конструкції. Щетина щітки абсолютно безпорна і не адсорбує вологу, а захисний ковпачок, що йде в комплекті, гарантує надійний захист від розвитку бактерій.
Функціональність ручки продумана до дрібниць:

-вигин ручки має антиковзне покриття, що дозволяє максимально комфортно утримувати щітку,


екоматеріал, з якого виготовлена ​​ручка, та її особлива форма поглинають надлишковий тиск, захищаючи Ваші ясна від пошкоджень.


Неперевершений дизайн нагороджений найвищими нагородами у багатьох країнах світу та викликає захоплення та захоплення.


Зубна щітка MegaSmile «Ortho Black Whitening» ідеально підходить для людей з ортодонтичними конструкціями. Завдяки поглибленій щетині вона бездоганно вичищає брекет-системи та підтримує гігієну ротової порожнини на найвищому рівні.


Рекомендовано для дорослих та дітей з 7 років.


Вироблено у Швейцарії


Характеристики

ПОКАЗИ Ежедневная гигиена и профилактика
Авторизація