FLUOR-AID 0.05% ополіскувач з ксилітолом, 500 мл

Виробник: DENTAID
Модель: 11751
Наявність: Відсутній на складі

130
  • 130грн

FLUOR-AID 0.05% щоденний ополіскувач з ксилітолом, 500 мл


призначений для щоденного вживання.


FLUOR-AID 0.05% має такі характеристики:


має протикаріозну дію, не містить спирту та штучних барвників,


має освіжаючий м'ятний смак,


використовується для профілактики карієсу у дорослих та дітей віком від 6 років,


зміцнює емаль у період активності бактерій, що викликають карієс, запобігаючи його розвитку.


знижує чутливість оголених шийок зубів.


Ополіскувач FLUOR-AID призначений для щоденної профілактики карієсу та захворювань ясен у дорослих та дітей віком від 6 років. Зміцнює емаль, знижує чутливість зубів. Допомагає зберегти свіжість дихання протягом дня. Не містить штучні барвники та спирт.


Для людей, які не мають серйозних захворювань ротової порожнини та не потребують спеціального догляду, компанія DENTAID розробила ополіскувач FLUOR-AID. Його дія спрямована на профілактику карієсу та захворювань ясен.


Активні речовини: Фторид натрію, ксиліт


не містить спирт та штучні барвники


Ефективність дії ополіскувача FLUOR-AID забезпечується діючими речовинами:


✔ Ксиліт (Xylitol) підвищує слиновиділення, запобігає підвищенню кислотності слини, збільшує відносну кількість розчинних полісахаридів та утворює комплекси з кальцієм, запобігаючи демінералізації емалі та прискорюючи її мінералізацію. Ксіліт також впливає безпосередньо на карієсогенну мікрофлору, зокрема на Streptococcus mutans, пригнічуючи її життєдіяльність. Бактерії Streptococcus mutans особливо швидко розмножуються в зубному нальоті, який утворюється переважно від багатої вуглеводами їжі. У процесі життєдіяльності виділяють кислоту, під впливом якої відбувається демінералізація (розм'якшення) емалі зуба. Ксіліт зупиняє зростання та розвиток бактерій Streptococcus mutans. Його протикаріозна дія проявляється також у тому, що карієсогенні бактерії не мають ферментів для розщеплення ксиліту та відповідно не виробляють кислоти.


✔ Фторид натрію зміцнює емаль. Фторид різко зменшує кислотність настільки низького рівня, що кількість Streptococcus mutans, яким життєво необхідно кисле середовище, значно скорочується. Доведено, що внаслідок використання висококонцентрованих препаратів фтору зростання патогенної мікрофлори пригнічується протягом 3-4 днів, а початкова чисельність мікроорганізмів відновлюється лише на 20-й день.


Характеристики


Упаковка: Пластикова пляшка з мірним стаканчиком у картонній упаковці


Об'єм 500 мл


Авторизація