Splat Kids Soft зубна щітка з іонами срібла для дітей 2-8 років

Виробник: Splat
Модель: 102568
Наявність: Є в наявності

77
  • 77грн

Зубна щітка Splat Kids Soft – максимально безпечна та зручна зубна щітка для дітей від 2 років. Завдяки спеціально розробленій формі щетини вона робить чищення зубів максимально ефективною. Поглиблення в центрі повторює форму зуба, довгі щетинки навколо масажують ясна і при чищенні проникають навіть у важкодоступні місця. Всі щітки мають м'яку щетину, відповідно до рекомендацій стоматологів, і дбайливо очищають наліт із зубів, не ушкоджуючи ніжну дитячу емаль.

Переваги:

іони срібла – блокують розмноження бактерій у щетині;

спеціальне гумове покриття головки - захищає ніжні дитячі зуби та ясна від можливих пошкоджень;

зручна ергономічна форма ручки – розроблена спеціально для дітей.

Використовуйте щітку із дитячими зубними пастами SPLAT Kids.

Дітям до 7 років чистити зуби у присутності дорослих кількістю пасти розміром із горошину (на необхідну кількість пасти вам вкажуть білі щетинки).

Цікаві факти

Культура гігієни закладається в ранньому дитинстві, коли приклад батьків і прийняті сімейні правила допомагають надалі зберегти здорові міцні зуби. Солодощі та газовані напої, так улюблені дітьми, надають вкрай несприятливий вплив на емаль зубів, призводячи до виникнення раннього карієсу та потемніння емалі. Слабка, ще не дозріла емаль зубів дитини піддається найсильнішій «кислотній атаці» внаслідок вживання продуктів із цукром. Тому вкрай важливо після кожного прийому їжі, що містить цукру, чистити зубки пастою або, якщо немає такої можливості, споліскувати рот водою або несолодким чаєм.

склад:

Поліамід, поліпропілен, термопластичний еластомер.

Вироблено у Німеччині на замовлення компанії Splat.


Авторизація