BioRepair Junior 6-12 зубна щітка середньої жорсткості

Виробник: BioRepair
Модель: 060155
Наявність: Є в наявності

132
  • 132грн

З щетиною Deep Cleaning Medium - це єдина запатентована зубна щітка зроблена з антибактеріальним полімером, що самоочищається.

Виготовлені з бактеріостатичних матеріалів, які пригнічують зростання бактерій до 90% - ЗАВЖДИ ЗАХИЩЕНА ГІГІЄНА РОЖНОЇ порожнини.

Зубна щітка Biorepair Curve завдяки запатентованому вигину ідеально підходить для чищення, рекомендованого стоматологами та гігієністами: техніка Bass, яка включає чищення від ясен до зуба для більшого очищення та менших зусиль.

Середня щетина високої щільності глибоке очищення з 4030 щетинками

М'яка гумка для чищення мови

Практичні чохли для подорожей.


Що робить Biorepair CURVE Protezione Totale зубною щіткою, яка відрізняється від інших?

Зубна щітка Biorepair CURVE Total Protection повністю виготовлена ​​з бактеріостатичних матеріалів завдяки інноваційній бактеріостатичній технології Self CLEANING POLYMER, яка протидіє розмноженню бактерій та робить поверхню зубної щітки безпечнішою.

Унікальний вигин з компактною головкою, паралельною ручці, дозволяє більш ефективно досягати та очищати навіть найприхованіші поверхні, максимізуючи контакт між щетинками, зубами та яснами.

Щетина глибокої очистки високої щільності завжди ніжна на зубах і яснах і видаляє більше нальоту, ніж традиційні щетинки.


З цією зубною щіткою Ваші діти полюблять чистити зуби і робитимуть це із задоволенням.

Авторизація