DENTAID XEROS гель для усунення сухості в роті, 50мл

Виробник: DENTAID
Модель: 11750
Наявність: Нет в наличии

212
  • 212грн

DENTAID XEROS гель для усунення сухості в роті, 50мл

Засіб гігієни порожнини рота для пацієнтів, що потерпають від сухості у роті.

Зволожувальний гель тривалої дії DENTAID XEROS зволожує та змащує ротову порожнину. 

Усуває відчуття сухості у роті, стимулює природне виділення слини, ремінералізує зубну емаль. 

Запобігає появі неприємного запаху з рота.

До складу DENTAID XEROS входять:

 Бетаїн — відмінний зволожувач. Він допомагає клітинам утримувати вологу, а також захищає їх від дегідратації.

 Алое вера — природний антисептик, який успішно бореться не лише з бактеріями, але й з грибами і деякими вірусами. Протягом багатьох століть використовується для лікування усіх видів запалень, опіків шкіри та слизових оболонок. Допомагає тканинам відновлюватися природним шляхом. 

 Ксиліт (10%) – підвищує слиновиділення, запобігає підвищенню кислотності слини, збільшує відносну кількість розчинних полісахаридів та утворює комплекси з кальцієм, запобігаючи демінералізації емалі та прискорюючи її мінералізацію. Ксиліт також впливає безпосередньо на карієсогенну мікрофлору, зокрема на Streptococcus mutans, пригнічуючи її життєдіяльність. Бактерії Streptococcus mutans особливо швидко розмножуються у зубному нальоті, який утворюється переважно від багатої вуглеводами їжі. У процесі життєдіяльності вони виділяють кислоту, під впливом якої відбувається демінералізація (розм’якшення) емалі зуба. Ксиліт призупиняє ріст та розвиток бактерій Streptococcus mutans. Його протикаріозна дія проявляється також у тому, що карієсогенні бактерії не мають ферментів для розщеплення ксиліту та відповідно не продукують кислоти.

 Фторид натрію — зміцнює емаль. Фторид різко зменшує кислотність до настільки низького рівня, що кількість Streptococcus mutans, яким життєво необхідне кисле середовище, значно скорочується. Доведено, що в результаті використання висококонцентрованих препаратів фтору ріст патогенної мікрофлори пригнічується протягом 3-4 днів, а початкова чисельність мікроорганізмів відновлюється лише на 20-й день.


Препарати DENTAID XEROS: зубна паста, ополіскувач, гель і спрей забезпечують максимальний зволожуючий ефект і догляд за порожниною рота.


Авторизация