INTERPROX plus 2G X-maxi PHD 2,4мм, 4шт

Виробник: Interprox
Модель: 44324
Наявність: Відсутній на складі

185
  • 185грн

Лінійка міжзубних йоржиків Interprox plus дозволяє ефективно очищати міжзубні проміжки, допомагає захистити поверхню зубів від карієсу та запобігає захворюванням ясен.


Зубні щітки Interprox X-maxi спеціально розроблені для видалення біоплівки, що накопичилася в міжзубних проміжках, навколо ортодонтичних апаратів, імплантатів та зубних протезів.


Особливості зубних щіток Інтерпрокс плюс

Інновація: зубні щітки Interprox plus виготовлені з високоякісних волокон Tynex, що дозволяє краще доглядати ясна, оскільки їх двоколірна структура дозволяє білим волокнам виявляти плями, що кровоточать, а чорним — виявляти біоплівку. Правильно зігнута голова полегшує доступ до задніх міжзубних проміжків.


Довговічність: дріт із нержавіючої сталі покритий поліуретаном (пластмасовим матеріалом) для кращого захисту слизової оболонки, зубів та імплантатів від механічних пошкоджень.


Гнучкість: похила головка щітки Interprox plus дозволяє легко вводити її перпендикулярно до міжзубних проміжків в області премолярів або молярів, захищаючи ясна від травм.


Якість: відповідність стандартам ISO 16409 (міжнародний стандарт міжзубних щіток, що гарантує якість та довговічність).


Захист: зубні щітки оснащені захисним ковпачком для зручного транспортування, який утримує волокна разом та забезпечує оптимальний захист від забруднень.


Показання

Міжзубна щітка Interprox plus X-maxi рекомендується для очищення міжзубних проміжків завширшки мінімум 2,4 мм (PHD = 2,4*). Також рекомендується людям з ортодонтичними брекетами, імплантатами та незнімними зубними протезами.


*PHD (згідно зі стандартом зубні щітки мають розміри, що визначають найменший простір між зубами, до якого може увійти зубна щітка)


Як використовувати

Використовуйте найбільш відповідний розмір Interprox для кожного міжзубного проміжку. Вставляйте зубну щітку вільно, щоб щетинки, а не дріт, стосувалися зубів.

Рухайте кисть усередину та назовні, не обертаючи її.

Повторіть цей крок на внутрішній стороні зубів.

Кількість

6 штук

Авторизація