VITIS ORTHODONTIC regular Набір без таблеток та воску

Виробник: DENTAID
Модель: 12401
Наявність: Є в наявності

323
  • 323грн

VITIS ORTHODONTIC спеціальна профілактична серія для людей, які проходять курс ортодонтичного лікування.


Призначення та властивості: зменшують утворення зубного нальоту та зубного каменю запобігають накопиченню патогенних бактерій у порожнині рота і на ортодонтичних конструкціях попереджають виникнення несвіжого дихання мають сильний регенеруючий вплив на м'які тканини зменшують запалення, сприяють загоєнню ерозій, декубітальних


Компанія DENTAID розробила серію Vitis Orthodontic абсолютно всі необхідні щоденні засоби для догляду за порожниною рота людей, що проходять курс ортодонтичного лікування: Зубна паста Vitis Orthodontic та ополіскувач Vitis Orthodontic містять активні інгредієнти, які необхідні для підтримки здорового стану ротової порожнини щітка Vitis Orthodontic має два види щетинок. У центрі та у верхній частині головки вони більш жорсткі, що дозволяє ретельно очищати зуби та ортодонтичні конструкції. По краях щітки розташовані м'які щетинки для делікатного догляду за зубами у приясенній зоні. Спеціальна V-подібна форма робочої поверхні дозволяє ефективно очистити зуби та ортодонтичні конструкції у будь-яких важкодоступних ділянках порожнини рота. Розмір голівки: для дорослих (regular). Міжзубна щіточка Interprox 2G варта ретельного очищення областей навколо брекетів, металевих дуг і т.д.


Склад набору: зубна паста Vitis Orthodontic 15 мл, ополіскувач Vitis Orthodontic 30 мл, зубна щітка Vitis Orthodontic (звичайна головка) 1 шт., конічна щітка міжзубна Interprox 2G, 1.3 мм, 1 шт.


Упаковка: Пластиковий футляр


Активні речовини: Хлорид цетилпіридинію, фторид натрію, алантоїн, алое віра


Призначення: Для пацієнтів, які проходять курс ортодонтичного лікування


Смак Яблучно-м'ятний


Рекомендації щодо використання від 7 років

Авторизація