VITIS SENSITIVE ополіскувач для чутливих зубів 500мл

Виробник: DENTAID
Модель: 36190
Наявність: Є в наявності

305
  • 305грн

Ополіскувач VITIS SENSITIVE, який створений на основі технології DENTAID haprepair®, забезпечує найсучасніше вирішення проблеми чутливості зубів, тому що починає відновлення поверхні ослабленої емалі вже з першого застосування. 

Він проникає до найбільш важкодоступних ділянок, а також забезпечує триваліший вплив активних компонентів у ротовій порожнині.


Призначення:

- Для профілактики та зняття чутливості зубів

- Після професійного очищення зубів

- До та після відбілювання зубів

- Після лікування пародонтиту

- Після ортодонтичного лікування

- При ерозії емалі

Ефективність дії засобів VITIS SENSITIVE забезпечується такими активними компонентами:

  Активний гідроксиапатит у складі технології DENTAID haprepair®.

Провідні фахівці компанії DENTAID створили технологію DENTAID haprepair®, яка сприяє відновленню демінералізованої поверхні емалі, запечатуванню оголених дентинних канальців та формуванню захисного шару, який усуває біль, пов'язаний з чутливістю зубів. В основі технології DENTAID haprepair® знаходяться активний гідроксиапатит. Він легко проникає у тканини зуба та інтегрується в них природним шляхом, відновлюючи та зміцнюючи емаль. Активний гідроксиапатит закриває відкриті дентинні канальці, надовго усуває проблему чутливості зубів.

 Монофторфосфат натрію — зміцнює емаль. Фторид різко зменшує кислотність до настільки низького рівня, що кількість Streptococcus mutans, яким життєво необхідне кисле середовище, значно скорочується. Доведено, що в результаті використання висококонцентрованих препаратів фтору ріст патогенної мікрофлори пригнічується протягом 3-4 днів, а початкова чисельність мікроорганізмів відновлюється лише на 20-й день.

  Нітрат калію забезпечує швидке зниження гіперчутливості зубів: проникає у дентинні канальці та оточує мембрани сенсорних волокон, блокуючи передачу больових імпульсів у зубах.

  Провітамін B5 (пантенол) — спричиняє протизапальну дію, сповільнює процес рецесії ясен, сприяє загоєнню м'яких тканин.

  Вітамін Е — має антиоксидантну дію, бере участь у формуванні колагенових та еластичних волокон пародонту, зменшує ламкість капілярів, сприяє зміцненню ясен.

  Алантоїн — допомагає у формуванні здорової тканини, має протизапальні та лікувальні властивості. Включений до списку місцевих анестетиків, в’яжучих та протизапальних препаратів Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Схема застосування засобів VITIS SENSITIVE:

 Почистити зуби пастою VITIS SENSITIVE

 Прополоскати рот ополіскувачем VITIS SENSITIVE (30 сек)

 Рекомендується використовувати зубну щітку для чутливих зубів VITIS SENSITIVE

Авторизація