Megasmile Зубна пінка «Стоматологічний сніг»

Виробник: Megasmile
Модель: 972017
Наявність: Відсутній на складі

530
  • 530грн

Унікальна швейцарська технологія, яка поєднує в собі все найкраще від зубної пасти та ополіскувача одночасно. Може використовуватись з або без зубної щітки. Пінка, потрапляючи в ротову порожнину, тане на поверхні зубів, наче сніг, проникаючи навіть у важкодоступні місця, і є ефективною профілактикою карієсу та захворювань ясен. Містить прополіс, шавлію, натуральний ксиліт та органічний амінофторид.


v Прополіс-універсальний бактерицидний і бактеріостатичне, імуностимулюючий засіб натурального походження. Прополіс багатий на макро- та мікроелементи, вітаміни та ефірні олії, завдяки яким він протидіє більше, ніж 100 видам патогенних бактерій, грибків та вірусів. Має яскраво виражену протизапальну, ранозагоювальну, кровоспинну, капілярозміцнювальну та антиоксидантну дію. Прополіс активізує обмін речовин, процеси зростання, розвитку, відновлення фізіологічних тканин і клітин, пригнічуючи при цьому зростання клітин, що мутують, у тому числі і ракових.


v Шавлія – лікувальна рослина, багата на флавоноїди, органічні кислоти, вітаміни, ефірні олії та алкалоїди. Володіє протимікробною, протизапальною, в'яжучою та кровоспинною дією. Регенерує та захищає ясна.


v Натуральний ксиліт вуглевод, який міститься в багатьох ягодах, фруктах, овочах, а також виробляється в організмі дорослої людини до 15 г на день. Має яскраво виражену протимікробну дію. Знижує рівень карієсу та ремінералізує зуби.


v Органічний амінофторид найбільш ефективний з усіх відомих сполук фтору, який має протикаріозну та антибактеріальну дію.


Без: SLS (содіум лаурил сульфату), абразиву, барвників.


Рекомендується всім, хто піклується про здоров'я своєї ротової порожнини.


Зубна пінка MegaSmile «Стоматологічний сніг» свіже дихання та максимальний захист Вашої ротової порожнини у зручний для Вас час та в будь-якому місці!

Авторизація