Miradent рідина для виявлення зубного нальоту 500мл

Ваша знижка: 42грн
Виробник: Miradent
Модель: 631096
Наявність: Є в наявності

405
  • 447грн405грн

Ополіскувач ротової порожнини для фарбування нальоту, без еритрозину.


Plaque Agent був спеціально розроблений для мотивації та навчання дітей ретельного чищення зубів. Він швидко і просто виявляє відкладення на зубах, забарвлюючи їх у синій колір, тим самим візуально демонструє дитині, чому потрібно чистити зубки.


Після чищення можна провести повторний тест, як правило, синього забарвлення на зубах більше не повинно бути. У випадку, якщо Ви все ж таки знаходите забарвлені ділянки, то або дитина пропустила їх, або це старий наліт, який може видалити стоматолог. Приємний присмак «Баббл-Гам» із захопленням приймається дітьми та дорослими.


Для використання Plaque Agent наберіть 10 мл рідини в мірний ковпачок і полощіть рот протягом 30 секунд. Після того, як Ви виплюнете рідину, зони, що вимагають очищення, будуть чітко видно, оскільки наліт забарвиться в синій колір. Фарба легко видаляється за допомогою зубної пасти.


Застосовувати Plaque Agent під наглядом дорослих – до складу входять виключно харчові барвники, відповідно варто максимально запобігати попаданню рідини на світлі поверхні та одяг.


Переваги:


Для контролю нальоту та якості чищення


Фруктовий смак Баббл-Гам


Без еритрозину

Авторизація