CURAPROX Perio plus regenerate ополіскувач, 200мл

Виробник: CURAPROX
Модель: 426663
Наявність: Є в наявності

567
  • 567грн

Догляд за ротовою порожниною та регенерація


РІДИНА-ОПОЛІСКУВАЧ КУРАПРОКС ПЕРІО ПЛЮС РЕГЕНЕРЕЙТ, ЩО МІСТИТЬ CITROX®, ГІАЛУРОНОВУ КИСЛОТУ ТА 0,09% ХЛОРГЕКСИДИНУ, 200 МЛ


Активні інгредієнти


Хлоргексидин 0.09 %


Citrox®


Гіалуронова кислота


Ксиліт


Сополімер PVP/VA


Полілізин


Perio plus regenerate


Завдяки додаванню гіалуронової кислоти Perio plus regenerate прискорює відновлення тканин, особливо під час процесу загоєння.


Використовувати для запобігання запалення і прискорення процесу регенерації м'яких тканин після хірургічних маніпуляцій.


Рекомендується використовувати до 1 місяця, продовжити застосування за рекомендацією лікаря.


Флакон містить 200 мл.


Гіалуронова кислота особливо корисна для загоєння ран: гіалуронова кислота зволожує верхні шари тканин, допомагаючи їм рости і оновлюватися, знижуючи ризик ускладнень і прискорюючи процес загоєння. Це пояснюється тим, що гіалуронова кислота полегшує міграцію і проліферацію клітин, сприяє утворенню грануляційної тканини, бореться з запальними процесами і прискорюється повторна епітелізація.


Інструкція до застосування: Розчин готовий до використання. Наповнити рот (10 мл) на 1 хвилину нерозбавленого продукту. Повторювати процедуру двічі на день вранці і ввечері після прийому їжі.


Рекомендується утриматися від куріння і споживання фарбувальних речовин (чай, кава) протягом 1 години після застосування рідини.


Увага: Під час лікування не застосовувати зубні пасти, які містять лаурилсульфат натрію. Не ковтати - тільки для зовнішнього застосування. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Зберігати в прохолодному сухому місці. Особливі рекомендації щодо утилізації.


Склад: вода, гликонат натрію, ксиліт, ПЕГ-40 гідрогенізована касторна олія, полісорбат 20, гіалуронат натрію, хлоргексидин дилокунат, арома, циклодексин, феноксітанал, VP/VA сополімер, сукралоза, молочна кислота, хлорид цетилпіридіній, фосфат натрію двойной, фосфат натрію, лимонна кислота, екстракт фруктів цитрусових Амара (Цитрокс®), гліцерин, полилизин, хлорид натрію.


Термін придатності зазначений на упаковці, після розкриття флакону термін придатності 6 місяців.


Авторизація