VITIS ORTHODONTIC ACCESS Зубна щітка середня

Виробник: DENTAID
Модель: 9477
Наявність: Відсутній на складі

188
  • 188грн


Призначення та властивості:


Щітка має два види щетинок - у центрі та у верхній частині головки вони більш жорсткі, що дозволяє ретельно очищати зуби та ортодонтичні конструкції. По краях щітки розташовані м'які щетинки для делікатного догляду за зубами у приясенній зоні.


Гнучка ручка «анатомічної» форми зручно лежить у руці. Атравматична закруглена головка має оптимальний розмір і легко справляється з чищенням у важкодоступних ділянках.


Розмір голівки щітки access: для підлітків


Заокруглені добре заполіровані кінчики щетинок не ушкоджують емаль і не травмують ясна. Атравматична головка легко справляється з чищенням у важкодоступних ділянках, навіть у області «вісімок» (найдальших зубів), гігієну яких найважче забезпечити.


Гнучка ручка «анатомічної» форми зручно лежить у руці. При необхідності шийку ручки можна зігнути, надавши голівці індивідуального зручного для чищення ваших зубів положення. При цьому щітка не зламається та збереже надану їй форму.


Щітка поставляється в комплекті із захисним ковпачком, який оберігає її від забруднення, а також утримує щетинки в оптимальному положенні, що перешкоджає появі «кудлатості».


На щетинках залишається менше 3% вологи (це надзвичайно низьке значення в порівнянні зі щітками інших виробників), тому щітка швидко висихає – це перешкоджає розмноженню та накопиченню на них бактерій.


Шість кольорів: прозорий, зелений, синій, червоний, жовтий та фіолетовий


Авторизація