BioRepair Plus Зубна паста Пародонтогель 75 ml

Виробник: BioRepair
Модель: 054345
Наявність: Є в наявності

255
  • 255грн

Biorepair «Пародонтогель» ефективний як на стадії кровоточивості та запальних процесів ясен, так і для профілактики.


Це унікальна запатентована зубна паста/гель з натуральними компонентами, яка ідеально підходить для людей із захворюваннями ясен (гінгівіт, пародонтит, пародонтоз та ін.) та людей з пошкодженою емаллю та дентином.


Запатентована формула містить у своєму складі натуральні екстракти:


Спіруліна – це одна з найунікальніших ціанобактерій, що містить велику кількість вітамінів C, D, A та групи B. Також спіруліна є джерелом багатьох мікроелементів: кальцію, магнію, калію, хрому, міді, фосфору, селену, марганцю. Спіруліна містить безліч корисних та біодоступних речовин: бета-каротин, хлорофіл-А, ксантофіл, зеаксантин, бета-криптосан, кантаксантин, а також фікобіліпротеїни. Спіруліна має яскраво виражену протизапальну, імуностимулюючу, ранозагоювальну та відновлюючу дію.


Гамамеліс – має багатий вміст флавоноїдів та особливу групу речовин – таніни. Має в'яжучу, антисептичну, протигрибкову, протизапальну, знеболювальну та антивірусну дію. Також він сприяє відтоку рідини та зміцненню стінок судин, що значно покращує стан ясен.


Ромашка – містить ромашковий хамазолін, бісаболол, міоцен, вітаміни, органічні кислоти, каротин, глікозиди та багато інших цінних речовин. Всі ці речовини мають цілий спектр корисної дії: антибактеріальної, антивірусної, протизапальної, в'яжучої, кровоспинної, ранозагоювальної та пом'якшуючої заспокійливої ​​дії на слизову оболонку.


Гіалуронова кислота – речовина, яка природно виробляється організмом. Має цілий спектр унікальних властивостей: нейтралізує згубну дію вільних радикалів, зміцнює місцевий імунітет і тим самим запобігає небезпечним онкозахворюванням, має сильно виражену противірусну дію. Також гіалуронова кислота має зволожуючу дію та активізує роботу клітин, завдяки чому запальні процеси гояться швидше.


Лактоферин – це протеїн, що є основою життєвої активності. Є одним із компонентів імунної системи організму, входить до «першої лінії» захисту організму проти широкого спектру хвороботворних мікроорганізмів, таких як: бактерії, віруси, патогенна мікрофлора. Також має антиоксидантну, імуномодулюючу, протипухлинну, регенеративну, протизапальну дію.


Гідроксіапатит – це рідка емаль, яка складається з біодоступних наночастинок у запатентованій формулі Microrepair (Рідка емаль). Він повністю ідентичний мінералу, з якого на 93% складається зубна емаль та на 70% дентин. Він легко проникає у пошкоджену структуру емалі та відновлює її, надійно захищає від карієсу, надає блиску та білизни зубам.


Biorepair «Пародонтогель» все найкраще від природи для Ваших ясен та зубів.


НЕ МІСТИТЬ:


Фтор, содіум лаурил сульфат (SLS), парабенів, хлоргексидину, триклозану, діоксид титану, підвищеної абразивності та інших шкідливих компонентів.


Зубна паста має низький рівень абразивності (RDA ≈30).


Можна використовувати як зубну пасту, так і у вигляді аплікацій на ясна (не змивати).


Рекомендується для використання дорослим та дітям з 12 років.


Об'єм: 75мл (100 грам)


Виготовлено в Італії.

Авторизація