BioRepair Plus Професійне позбавлення чутливості зубна паста, 75 мл

Виробник: BioRepair
Модель: 052648
Наявність: Є в наявності

255
  • 255грн

Це унікальна лікувальна зубна паста, яка містить 24% гідроксиапатиту (рідка емаль) у запатентованій формулі microRepair®.


Ексклюзивна формула ефективно діє на емаль та дентин, відновлюючи їхню структуру. Позбавлення від чутливості відбувається за допомогою ремінералізації. Усього одного застосування достатньо значного зниження чутливості зубів.

Зубна паста заповнює мікротріщини, мікропори, утворює захисну поверхню, яка захищає зуби від демінералізації, запобігає розвитку карієсу та кислотних ерозій.

Ідеально підходить для людей з гіперчутливістю зубів, для відновлення тонкої емалі, незамінна після відбілювання зубів, професійного чищення, при лікуванні брекет-системами та іншими ортодонтичними конструкціями. Ефективно відновлює природну білизну та блиск зубів.

Зубну пасту Професійне звільнення від чутливості також можна використовувати у вигляді аплікацій, з капою, а також можливе втирання кінчиками пальців у кожний зуб. Після цього пасту не змивати.

Формула пасти абсолютно безпечна, оскільки не містить SLS (Sodium Lauryl Sulphate), Abrasive Silica, Titanium Dioxide, Fluoride (фтор), Paraben.


RDA ≈ 14

Рекомендована для використання дорослим та дітям з 7 років


Вироблено в Італії

Авторизація