Miradent аміно-фторидна зубна паста Mirafluor С 100мл

Виробник: Miradent
Модель: 600948
Наявність: Є в наявності

172
  • 172грн

Високоякісна зубна паста з амінофторидами для оптимального захисту від карієсу.


Покращений захист від карієсу завдяки амінофторидам (AmF)


Неагресивний м'який присмак м'яти


Низька абразивність (RDA 17) – мінімальний вплив на емаль зубів та композитні реставрації


Висока ефективність у боротьбі з карієсом досягається за рахунок фторидних сполук. Позитивну каріостатичну властивість фторидів на резистентність до карієсу доведено у численних клінічних дослідженнях. Після закінчення 7 днів використання зубних паст без вмісту фторидів рівень F опускається з оптимальних 8 ppm до 2-3х ppm. Навпаки, використання зубної пасти з достатнім вмістом фторидів, збільшує наявність F у слині до 20-30 ppm, і утримує його протягом 2-3 годин після чищення зубів. Тому рекомендується використовувати фторвмісну зубну пасту 2 рази на день протягом 2х-3х хвилин, після сніданку та перед сном.


Амінофториди (AmF) у пасті Mirafluor® С (1.250 ppm) ведуть до підвищення концентрації фторидів у слині, що перешкоджає виникненню карієсу. Завдяки хімічним властивостям та поверхневій активності, амінофториди покривають поверхню зубів рівним і однорідним молекулярним шаром і показують прискорений розподіл на поверхні зубів, покращене засвоювання фторидів, надають антигліколітичний ефект на зубний наліт і, порівняно з іншими фторидними сполуками, забезпечують депонування фторидів. Консистенція плівки запобігає її швидкому вимиванню.


Ingredients:


Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Propylene Glycol, Olaflur, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Hydroxyethylcellulose, Sodium Saccharin, Sodium Chloride, Limonene, CI 77891

Авторизація