Oral-B Braun Extra Soft Princess Зубна щітка на батарейках дитяча

Виробник: ORAL-B
Модель: p293873
Наявність: Відсутній на складі

446
  • 446грн

Зубна щітка Oral-B DB4.510.К Extra Soft "Принцеса" на батарейках дитяча


Зубна щітка Oral-B DB4.510.К Extra Soft "Принцеса" на батарейках дитяча

Зубна електрична щітка DB4.510.К Extra Soft «Принцеса» працює від батарейок.

У роботі використовує 2D технологію чищення, що дозволяє їй виконувати за одну хвилину до 9600 поворотно-обертальних рухів.

Стандартний режим чищення підходить для щоденного використання.

Електрощітки набагато ефективніше справляються з видаленням нальоту і чищенням зубів від забруднень і залишків їжі, що застрягли, ніж звичайні мануальні щітки.

У комплекті до щітки DB4 йде оригінальна змінна насадка EB10 "Принцеса". Її яскравий дизайн зацікавить кожне дівчисько і перетворить рутинну щоденну гігієнічну процедуру на захоплююче заняття.

Насадка завдяки своїй будові абсолютно безпечна у використанні.

Її м'які розщеплені на кінцях щетинки не пошкоджують тендітну зубну емаль і ясна під час чищення зубів, і водночас ретельно очищають кожен окремий зуб дитини.

Вони м'яко очищають порожнину рота, при цьому не пошкоджуючи ясна та емаль зубів. Щетинки в центрі найдовші, це зроблено для того, щоб легко очищати наліт із жувальних зубів. Насадку прикрашають картинки з мультиків Діснея. Зроблено це для того, щоб зацікавити дітей у чищенні зубів. Тепер це заняття для дитини може стати приємнішим. Також насадка оснащена індикаторами-щетинками, які допомагають дізнатися, коли насадка приходить у непридатність. Щетинки просто починають втрачати свій колір.

Доведено, що зубні щітки, оснащені поворотно-обертальним механізмом здатні видалити набагато більше нальоту, ніж прості мануальні щітки.

Крім цього вони ефективно усувають гінгівіт, що проявився.


ХАРАКТЕРИСТИКИ:


Щоденний режим чищення

Це стандартний режим, який допоможе підтримувати чистоту зубів в ідеальному стані.

Кількість обертів за хвилину до 9600 max


2-х хвилинний таймер

Допомагає зрозуміти, що час (2 хвилини чищення, як рекомендують стоматологи) добігає кінця (щітка зупиняється, роблячи переривчастий сигнал).


2D-технологія (поворотно-обертальні рухи)


Живлення від батарейок

Duracell AA 2 шт.

Авторизація