CURAPROX Функціональна соска Curaprox блакитна, розмір 0

Виробник: CURAPROX
Модель: 000022
Наявність: Є в наявності

630
  • 630грн

Функціональна соска Curaprox блакитна, розмір 0 (3-7 кг, 0-7 міс.), 1 шт. + контейнер для стерилізації.


Рекомендована:

- для дітей від 0-7 місяців або 3-7 кг

- силіконова мебрана з відчуттям материнських грудей стимулює розвиток сенсорних та моторних навичок у дітей; мембрана переміщається разом із губами - дитини та підтримує розвиток природного процесу ковтання.

- для правильного розвитку неба та зубної дуги

- для забезпечення правильного носового дихання

- для заспокоєння дитини

- для розвитку правильного прикусу


Соски CURAPROX розроблені доктором медичних наук, професором Бернського університету Гербертом Піком і відрізняються від звичайних сосок будовою та функціональністю. Це дозволяє впливати на функції язика, м'язи рота та на положення обох щелеп.

Використання плоских сосок-пустушок допомагає у профілактиці та лікуванні ортодонтичних патологій у дітей раннього віку.

Застосування звичайних сосок в дітей віком негативно позначається функції мови і формуванні фізіологічного прикусу т.к. кругла форма сосок чинить сильний тиск на піднебіння дитини. Цей тиск посилюється вакуумом, що створюється при ссанні.


За рахунок плоскої форми соска-пустушка CURAPROX відтворює відчуття материнських грудей у дитини, не створює тиску в ротовій порожнині, піднебіння розвивається правильно, регулюється правильне носове дихання, правильно розвивається прикус.

Силікон, гігієнічно безпечний поліпропілен.

Не містить: бісфенол А (BPA), фталати, азотовмісні барвники

Вага: 30г


ФАКТ: Соска, тримач та бокс отримали нагороду в галузі дизайну Red Dot Award 2016 за найкращий дизайн та функціональність.


Видаліть упаковку, промийте мильним розчином і промийте під проточною, а потім кип'яченою водою. Виберіть соску за віком чи вагою дитини. Проведіть гігієнічний догляд, якщо ви використовуєте вперше. Запропонуйте соску малюкові.


Періодичність зміни: 3 місяці з використання соски.


Умови зберігання: не відрізняються від стандартних.


Авторизація