MegaSmille Зубна щітка Black whitening INTENSIVE medium yellow

Виробник: Megasmile
Модель: 972000
Наявність: Є в наявності

167
  • 167грн

Зубна щітка Megasmile "Black Whitening" Intensive Medium - унікальна щітка середньої жорсткості, що має особливі характеристики.


Вона оснащена збільшеною кількістю щетинок, розташованих у шаховому порядку, що забезпечують ефективніше очищення. Технологія ACP надає збільшену кількість іонів активного наноадсорбенту, роблячи очищення на 50% більш ефективним та безпечним для усунення нальоту та пігментації (кава, дим від сигарет, чай, газовані напої, барвники) та відновлення природної білизни та блиску зубів.


Активні адсорбенти акуратно видаляють наліт і пігментацію з поверхні зубів, дбаючи на емаль і ясна, захищаючи їх. Збільшена кількість тонких щетин допомагає легко очищати всі зубні поверхні, міжзубні проміжки та ясневу лінію.


Яскравий і унікальний дизайн заслуговує на високу оцінку і був відзначений нагородами в різних країнах світу.


Ручка щітки розроблена з урахуванням функціональності: її вигнута форма та антиковзне покриття забезпечують максимальний комфорт у утриманні щітки.


Матеріал та форма ручки сприяють поглинанню зайвого тиску, захищаючи ясна та зуби від пошкоджень.


У комплекті із зубною щіткою Megasmile «Black Whitening» Intensive Medium йде захисний ковпачок, що забезпечує надійний захист від бактерій як удома, так і під час подорожей.


Рекомендовано для дорослих та дітей віком від 6 років.


Не піддавати дії окропом!

Авторизація