President White Plus Зубна паста, 30мл

Виробник: President
Модель: 701808
Наявність: Відсутній на складі

89
  • 89грн

Спеціальна лінія з природною дією для відбілювання для тих, хто хоче зберегти природну білизну зубів, не вдаючись до шкідливих або високоабразивних продуктів.


Зубна паста проти плям – RDA 200


Після інтенсивного вживання тютюну, кави, чаю, деяких антибіотиків (на основі тетрациклінів) на зубах з'являються сильні поверхневі потемніння та неестетичні чорнуваті плями.

Тому в цих умовах рекомендується обробляти та очищати зубний ряд один раз на тиждень зубною пастою з каліброваною та високою абразивністю (RDA близько 200).

За допомогою суміші спеціальних абразивних частинок мікронізованого кремнезему, отриманих з морських раковин сімейства діатомових водоростей, зубна паста проти плям після кількох застосувань відновлює природний колір зубів, усуваючи зміни кольору емалі.

Правильне дозування гліцерофосфату кальцію як ремінералізуючий фактор зубної тканини доповнює хороший гігієнічний догляд за зубами.


ДІАТОМОВА ЗЕМЛЯ

Діатомова земля з високою здатністю, що очищає. Використовується в зубних пастах через відбілюючу дію.

ГЛІЦЕРОФОСФАТ КАЛЬЦІЯ

Неабразивна форма кальцію, що посилює ремінералізацію емалі.

ІСЛАНДСЬКИЙ ЛИШАЙНИК

Натуральний екстракт лишайника, що спонтанно зростає у країнах Північної Європи на корі деяких дерев. Завдяки вмісту уснінової кислоти має антибактеріальну та дезінфікуючу дію на порожнину рота.


Betafarma SpA Італія

Авторизація