Splat Professional Відбілювання плюс зубна паста 40 мл

Виробник: Splat
Модель: 930158
Наявність: Є в наявності

72
  • 72грн

Ефективна комплексна зубна паста містить інноваційну систему для безпечного відбілювання Sp.White system®, завдяки якій зуби стають світлішими на 1,5 тони за 4 тижні використання.

Іони калію дбають про зуби у разі їхньої підвищеної чутливості. Ідеально підходить любителям кави, чаю та тим, хто курить. Чи не підвищує чутливість зубів.

Округлі поліруючі частинки у поєднанні з компонентом Polydon® та натуральними ферментами з папайї помітно освітлюють емаль, розщеплюють наліт у важкодоступних місцях та роблять поверхню зубів ідеально гладкою, що сприяє збереженню білизни надовго. Іони калію знижують підвищену чутливість зубів.

Натуральні антибактеріальні компоненти перешкоджають утворенню нальоту та піклуються про свіжість дихання. Фторид-іони ефективно захищають від карієсу. Містить фтор (1000 ppm).

Активні компоненти: Polydon, папаїн, солі калію, монофторфосфат натрію.

Клінічно доведено: Відбілюючий ефект – 1,5 тон за чотири тижні за шкалою VITAPAN. Очищаючий ефект – 50%. Ремінералізуючий ефект – 40%. Кровоспинний ефект – 50,2%.

Ефект: Інноваційна система Sp.White system® безпечно відбілює та полірує емаль до блиску. Фосфат-іони у поєднанні з компонентом Polydon® ефективно розщеплюють зубний наліт. Іони калію ефективно знижують підвищену чутливість зубів.

Авторизація