Meridol Gum Protection Зубна паста, 75мл

Виробник: Meridol
Модель: 560804
Наявність: Є в наявності

178
  • 178грн

Засіб підходить для чутливих ясен, оскільки містить амінофлюорид (пом'якшує реакцію на холодний, гарячий, кислий і т.д.). Іншою активною речовиною пасти є станос-флюорид, що також благотворно діє на ясна та зуби.


Характеристика:


Meridol ― антибактеріальний гель для щоденного чищення зубів та язика 75 мл.


Зубна паста Meridol (Меридол) містить активні інгредієнти: aminfluoride/stannous fluoride поєднання, що надає тривалий захист від карієсу. Зубна паста Meridol інактивує залишки бактеріального нальоту, які не видалила зубна щітка і має потужну інгібуючу дію на формування бляшок, яка триває протягом тривалого часу після чищення. Таким чином, зубна паста Meridol сприяє природній регенерації подразнених ясен. Це унікальне поєднання активних інгредієнтів також забезпечує оптимальний захист від карієсу.


Клінічні дослідження довели, що для пацієнтів, які страждають від гінгівіту, найбільший захист забезпечується при використанні зубної пасти Meridol та ополіскувача порожнини рота Meridol mouthrinse.


Рекомендується при стоматиті, гінгівіті, пародонтозі та інших захворюваннях ясен.


Сприяє регенерації ясен та додатково захищає від карієсу.


Вміст фтору 1400 частин на мільйон.


Використання продукту


Дорослим та дітям старше 12 років. Використовується на повсякденній основі, як і звичайні зубні пасти. Може також використовуватися для чищення мови.


Склад:


Містить фтор 1400 частин на мільйон F. Склад: вода, сорбіт, гліцерин, гідратований діоксид кремнію, гідроксиетилцелюлоза, глюконат натрію, аромат, PEG-3, сало aminopropylamine, кокоамідопропілбетаїн, olaflur, гідроксида, лактатцин кислоти, лимонен


Авторизація