PERIO-AID 0.12% комплект: ополіскувач 500 мл, гель-паста 75 мл, щітка Vitis surgical campaing

Виробник: DENTAID
Модель: 13227
Наявність: Є в наявності

683
  • 683грн

Для задоволення потреб лікарів-стоматологів засобами для допоміжного лікування захворювань пародонта спеціалісти компанії DENTAID у 1992 році розробили серію PERIO-AID. Численні дослідження та клінічні випробування дозволили удосконалити формулу антисептиків та виключити спирт із найперших продуктів PERIO-AID.


Дослідження 2001 року Quirynen підтвердило, що PERIO-AID (0.12% хлоргексидину + 0.05% хлориду цетилпіридину) є надзвичайно ефективним терапевтичним засобом, оскільки значно зменшує утворення зубного нальоту та ризик виникнення гінгівіту. Наявність хлориду цетилпіридину дозволяє знизити концентрацію хлоргексидину (зі збереженням його ефективності) та мінімізує ризик прояву побічних ефектів.


Активні речовини PERIO-AID INTENSIVE CARE:

Ополіскувач: хлоргексидину біглюконат (0.12%), хлорид цетилпіридину (0.05%)

Гель-паста: хлоргексидину біглюконат (0.12%)

Спрей: хлоргексидину біглюконат (0.12%), хлорид цетилпіридину (0.05%)

Призначення

 під час періоду реабілітації після стоматологічного лікування (операції на м’яких тканинах, імплантація, видалення зубів та інше),

 перед стоматологічним лікуванням для зменшення кількості бактерій,

 підтримання гігієни у випадках ускладнення повноцінного чищення зубів,

 у випадках, коли використання спиртовмісних ополіскувачів не рекомендується.


Ефективність дії продуктів PERIO-AID INTENSIVE CARE забезпечується такими активними речовинами:

Хлоргексидин — сильний антисептик, який запобігає появі зубного нальоту і розвитку гінгівіту та має антибактеріальну дію. Характеризується широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, аеробних і анаеробних бактерій, та навіть грибів і дріжджів.

Хлоргексидин має потрійний механізм дії:

 запобігає утворенню мікробної плівки на зубах,

 перешкоджає прикріпленню нових бактерій до вже існуючої плівки,

 порушує мінералізацію існуючого зубного нальоту.


"У ході тривалих досліджень з документованими результатами було встановлено, що біглюконат хлоргексидину є безпечним, стабільним і, завдяки високій субстантивності*, ефективним засобом профілактики і лікування захворювань пародонту. Хлоргексидин на сьогоднішній день — найбільш ефективна і ретельно досліджена речовина, що запобігає появі зубного нальоту та гінгівіту ". Niklaus P. Lang, Michel C. Brecx (1986).

Хлорид цетилпіридину має широкий спектр дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, вірусів, грибів. Згідно дослідження Herrera (2003), хлорид цетилпіридину (PERIO-AID: 0.12% хлоргексидину + 0.05% хлорид цетилпіридину) має синергічний ефект, посилюючи ефективність хлоргексидину та його антимікробний вплив.


Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів США відносить хлорид цетилпіридину до безпечних і ефективних протимікробних речовин для профілактики гінгівіту, що викликається зубним нальотом, при застосуванні в концентраціях від 0.05% до 0.1%.


Схема застосування PERIO-AID INTENSIVE CARE для лікування пародонтиту:


Двічі на день (14 або 30 днів)


Вранці:

 Почистити зуби гель-пастою PERIO-AID INTENSIVE CARE

 Почистити язик

 Прополоскати рот ополіскувачем PERIO-AID INTENSIVE CARE (30 сек)


Увечері:

 Почистити зуби гель-пастою PERIO-AID INTENSIVE CARE

 Прополоскати рот ополіскувачем PERIO-AID INTENSIVE CARE (30 сек)Гель-паста PERIO-AID INTENSIVE CARE використовується не лише для чищення зубів, але й для аплікацій: наноситься на проблемну ділянку (або на лінію швів) локально або у капу. Час експозиції: 5 хвилин.


Спрей PERIO-AID призначений для застосування в ділянках ротової порожнини, які є найбільш важкодоступними, а також для випадків, коли немає можливості (або не рекомендується) користуватися ополіскувачем.


Після хірургічних втручань у порожнині рота рекомендується користуватися щіткою VITIS SURGICAL.


Авторизація