Perio-Aid Intensive Care Спрей з хлоргексидину біглюконатом 0,12%, 50мл

Виробник: DENTAID
Модель: 16663
Наявність: Є в наявності

221
  • 221грн

Активні речовини:


- Хлоргексидину біглюконат 0,12%: антисептична дія на 8-9 годин, антигінгівітна дія, лікування та профілактика грибкових захворювань,


- Цетилпіридинію хлорид 0,05%: бактерицидна дія на 3-5 годин, лікування та профілактика інфекційно-запальних процесів, пролонгація дії хлоргексидину біглюконату.


Показання:


- Лікування та профілактика запальних процесів після хірургічного втручання у важкодоступних місцях,


- Лікування запалень спинки язика, гланд та мигдалин,


- Гігієна порожнини рота після встановлення імплантів,


- Лікування пародонтиту, гінгівіту та ін. уражень м'яких тканин порожнини рота,


- Перешкоджання утворенню зубного нальоту.


Дозування та застосування:


Надягти насадку-розпилювач на флакон зі спреєм і провести 2-3 упорскування в порожнину рота на потрібну ділянку. Використовувати не частіше 2 разів на день.


Смак: м'ята


Склад: вода, гліцерин, пропіленгліколь, ксиліт, хлоргексидину біглюконат, цетилпіридинію хлорид, гідрогенізована рицинова олія PEG-40, ацесульфам калію, сахарин натрію, неогесперидину дихалкон, барвник C.I. 42090.


Протипоказання: Не застосовувати при алергії на будь-який компонент. Не рекомендується для застосування дітям віком до 10 років. Зберігати далеко від сонячних променів і в недоступному для дітей місці. Після відкриття упаковки використовувати ополіскувач протягом 12 місяців. Не рекомендується застосовувати більше 2 тижнів, зважаючи на можливе фарбування зубів у жовтий колір, яке усувається після чищення в кабінеті стоматолога.


Упаковка: флакон з насадкою-розпилювачем 50 мл

Авторизація