VITIS anticaries Ополіскувач ротової порожнини, 500мл

Виробник: DENTAID
Модель: 13978
Наявність: Є в наявності

343
  • 343грн

VITIS ANTICARIES ополіскувач для профілактики карієсу 500мл  

Ополіскувач VITIS ANTICARIES запобігає виникненню карієсу та захищає зуби від ерозій, глибоко відновлює та зміцнює емаль завдяки інноваційній технології DENTAID haprepair®. 

Рекомендується для комплексного догляду за зубами та яснами для людей всіх вікових груп починаючи з 7 років.

Призначення та властивості:

- Ефективно захищає тканини зубів від виникнення карієсу та ерозій

- Глибоко відновлює та зміцнює емаль, завдяки дії активного гідроксиапатиту

- Ремінералізує емаль

- Утворює міцне захисне покриття, яке не піддається негативному впливу кислот, що присутні в їжі та руйнують і послаблюють зубну емаль кожного дня

- Підвищує опір зубів карієсу за рахунок формування в емалевому шарі фторапатиту, який є особливо стійким до дії кислот

Серія VITIS ANTICARIES (ВІТІС АНТИКАРІЄС) спеціально розроблена для запобігання виникненню карієсу на трьох різних рівнях. Протидія карієсу забезпечується завдяки потрійному впливу, а саме: відновленню, зміцненню та ремінералізації емалі, що найкращим чином попереджує розвиток карієсу.

Формула VITIS ANTICARIES містить активний гідроксиапатит (технологія DENTAID haprepair®), який відновлює та зміцнює зубну емаль, шляхом формування на поверхні зубів стійкого захисного шару, який водночас запобігає чутливості зубів. Ксиліт і фторид, які також є активними інгредієнтами цієї формули, підсилюють антикарієсний ефект. Стабільний зв’язок між фторидом та зубною емаллю сприяє утворенню захисного стійкого до розчинення шару, навіть в умовах низького значення рН.

Ополіскувач VITIS ANTICARIES не містить спирт, тому запобігає подразненню ясен та захищає їх. Також посилює дію зубної пасти шляхом доступу до важкодоступних ділянок ротової порожнини та тривалішої дії активних інгредієнтів.


Активні речовини: гідроксиапатит, монофторфосфат натрію, ксиліт.

Авторизація