President Ortho-Implant Зубна паста, 75мл

Виробник: President
Модель: 703109
Наявність: Є в наявності

128
  • 128грн

Спеціальна формула гель-пасти забезпечує низький індекс абразивності RDA 30, не ушкоджує зубну емаль і сприяє кращому розподілу зубної пасти навколо брекетів та металевого дроту.

Він був спеціально розроблений для передової профілактики карієсу та для максимального захисту від подразнення ясен як у користувачів ортодонтичних апаратів, так і у пацієнтів із імплантатами чи протезами.

Кополімер (кальцій/натрій ПВМ/МА), що є у формулі, утворює бар'єр, який покриває поверхню зуба, протидіючи утворенню зубного каменю.

Завдяки наявності у формулі цетилпіридинію хлориду з антибактеріальними властивостями знижується утворення зубного нальоту та, як наслідок, ризик гінгівіту.

Папаїн, присутній у зубній пасті, є ферментом, який розчиняє білки і надає дезінфікуючу дію на зуби і ясна.


Відсутність фториду натрію та нейтральний рН допомагають не пошкоджувати титан – матеріал, що використовується для виготовлення внутрішньокісткових імплантатів зубних.


ПАПАЇН

Протеолітичний фермент із протизапальною функцією.

ЦЕТИЛПІРИДІНІЯ ХЛОРИД

Антибактеріальний засіб характеризується низькою пероральною токсичністю. Він належить до сімейства четвертинних амонієвих сполук. Має протисвербіжну дію і благотворно впливає на ясна.


Нанесіть невелику кількість зубної пасти на зубну щітку.

Рекомендується використовувати засіб щонайменше двічі на день, чистячи зуби щонайменше дві хвилини.

Авторизация