President Classic Зубна паста для щоденного використання, 75мл

Виробник: President
Модель: 700115
Наявність: Є в наявності

120
  • 120грн

Зубна паста для щоденного використання – RDA 50


Ідеально підходить для тих, у кого здорові зуби та ясна, допомагає підтримувати ідеальну гігієну порожнини рота день за днем.

Продукти, що входять до складу лінії, мають ефективну протикаріозну дію і допомагають зберегти свіжість дихання.


Зубна паста відрізняється передовою технологією рецептури завдяки використанню особливих сумішей обложених діоксидів кремнію, хімічно інертних, з інноваційними фізичними характеристиками, які дозволяють отримати та гарантувати бажаний ступінь абразивності.

В результаті виходить зубна паста для щоденного використання зі збалансованою, відкаліброваною та безпечною очищувальною здатністю, з протикарієсною функцією завдяки адекватному вмісту фториду натрію та з освіжаюче-заспокійливою функцією завдяки рослинним екстрактам ромашки, шавлії та Меліси.


НАТРІЮ ФТОРИД (950 ppm F¯) 

Засіб проти карієсу. Це іонна сіль, яка робить фтор негайно доступним. Він робить емаль більш стійкою до кислотного впливу, сприяє ремінералізації та знижує вироблення кислот бактеріями у порожнині рота.

КСІЛІТ

Некарієсогенний підсолоджувач. Це поліол, який підтримує pH ротової порожнини на оптимальному рівні протягом дня.

РОМАШКА

Натуральний екстракт із заспокійливою та захисною дією.

МЕЛІСА

Натуральний екстракт із заспокійливою та захисною дією. Допомагає запобігти вірусним інфекціям.


Інгредієнти:

вода (вода), ксиліт, гідратований діоксид кремнію, сорбіт, гліцерин, целюлозна камедь, ароматизатор (ароматизатор), олія перцевої м'яти, миристоілсаркозинат натрію, кокоілглутамат натрію, сахарин натрію, фторид натрію, пропіленгліколь. Екстракт лікарського (шавлії), екстракт квітів Chamomilla Recutita (Matricaria), вода квітів/листя/стебел меліси лікарської, евгенол, гераніол, бензоат натрію, діоксид титану (CI 77891), CI 42090 (синій 11й4, 0 . Містить фторид натрію (950 ppm F).


Betafarma SpA Італія


Авторизация