President Active Safe Gums Зубна паста, 75мл

Виробник: President
Модель: 700719
Наявність: Є в наявності

123
  • 123грн

Активна зубна паста для ясен – RDA 50
Корисний препарат для профілактики та зменшення захворювань ясен, що виникають внаслідок постійної та тривалої мікробної атаки зубного нальоту. Десни дратуються та запалюються з дратівливими та болючими відчуттями, які, якщо їх не лікувати належним чином, можуть переродитись у пародонтоз. У цих умовах ясна втягуються, можуть утворюватися подразнені, еритематозні ясенні кишені з розвитком нестабільності зубів та подальшим ризиком падіння. Дезінфікуюча та в'яжуча дія цієї зубної пасти забезпечує загальний контроль та усунення подразнень та проблем з яснами. Збалансована доза гесектидину, фториду натрію, цитрату цинку та екстрактів чорниці та глоду, протидіє утворенню зубного нальоту та зменшує розмноження бактерій, запобігає утворенню карієсу, ущільнює тканини ясна, відповідним чином лікуючи пародонтит.


ЦИТРАТ ЦИНКУ


Сіль з терпкою дією. Завдяки своїй комплексоутворюючій активності використовується як засіб проти зубного каменю та для збереження природної білизни зубів.


ГЕКСЕТИДИН


Антибактеріальний засіб широкого спектра дії. На відміну від хлоргексидину, він не викликає пігментації зубів і підходить для постійного застосування протягом тривалого часу як підтримуюча терапія.


ЇЖОВИКА


Натуральний екстракт із захисними та заспокійливими властивостями.


Глід


Натуральний екстракт з в'язкими та заспокійливими властивостями.
Інгредієнти: вода (вода), сорбіт, гідратований діоксид кремнію, ПЕГ-32, гліцерин, ароматизатор (аромат), миристоілсаркозінат натрію, кокоілглутамат натрію, пропіленгліколь, екстракт плодів Vaccinium Myrtillus, екстракт квіток Crataegus Monogyna. , целюлозна камедь, гексетидин, о-цимен-5-ол, евгенол, циннамаль, бензоат натрію, діоксид титану (CI 77891). Містить фторид натрію (950 ppm F).
Betafarma SpA Італія

Авторизация