VITIS antiage Зубна паста, 100мл

Виробник: DENTAID
Модель: 9074
Наявність: Є в наявності

243
  • 243грн

Зубна паста VITIS ANTIAGE призначена для щоденного використання. Сприяє захисту та відновленню тканин пародонту у дорослих людей. Завдяки активним компонентам зубна паста захищає клітини від дії вільних радикалів головною причиною старіння м'яких тканин ротової порожнини. Зубна паста VITIS ANTIAGE призначена для щоденної гігієни ротової порожнини. Рекомендується для використання людьми середнього та старшого віку та для курців. Активні речовини: фосфорильований вітамін С, вітамін Е, провітамін В5, фторид натрію, ксиліт.


Призначення та властивості: для щоденного використання зменшує вплив вільних радикалів на порожнину рота завдяки комбінованому впливу фосфорильованого вітаміну С та вітаміну Е активних речовин, володіють сильним антиоксидантним ефектом, відновлює здоровий стан ясен, запобігає їх запаленню та виникненню пародонтиту. сприяє ремінералізації зубної емалі, зменшує ризик розвитку карієсу.


До складу зубної пасти VITIS ANTIAGE входять:


- фосфорильований вітамін С сильний антиоксидант. Відіграє важливу роль у регуляції окисно-відновних процесів, бере участь у синтезі колагену та проколагену. Нормалізує проникність капілярів, має протизапальну та протиалергічну дію.


- Вітамін Е має антиоксидантну дію, бере участь у формуванні колагенових та еластичних волокон пародонту, зменшує ламкість капілярів, сприяє зміцненню ясен.


- провітамін B5 (пантенол) спричиняє протизапальну дію, уповільнює процес рецесії ясен, сприяє загоєнню м'яких тканин.


- Ксиліт (10%) підвищує слиновиділення, запобігає підвищенню кислотності слини, збільшує відносну кількість розчинних полісахаридів та утворює комплекси з кальцієм, запобігаючи демінералізації емалі та прискорюючи її мінералізацію. Ксіліт також впливає безпосередньо на карієсогенну мікрофлору, зокрема на Streptococcus mutans, пригнічуючи її життєдіяльність. Бактерії Streptococcus mutans особливо швидко розмножуються в зубному нальоті, який утворюється переважно від багатої вуглеводами їжі. У процесі життєдіяльності виділяють кислоту, під впливом якої відбувається демінералізація (розм'якшення) емалі зуба. Ксіліт зупиняє зростання та розвиток бактерій Streptococcus mutans. Його протикаріозна дія проявляється також у тому, що карієсогенні бактерії не мають ферментів для розщеплення ксиліту та відповідно не виробляють кислоти.


- Фторид натрію зміцнює емаль. Фторид різко зменшує кислотність настільки низького рівня, що кількість Streptococcus mutans, яким життєво необхідно кисле середовище, значно скорочується. Доведено, що внаслідок використання висококонцентрованих препаратів фтору зростання патогенної мікрофлори пригнічується протягом 3-4 днів, а початкова чисельність мікроорганізмів відновлюється лише на 20-й день.


Характеристики: Упаковка Тюбик у картонній упаковціФорма випуску ПастаОб'єм 100 мл


Активні речовини Ксиліт, фторид натрію, провітамін В5, вітамін Е, вітамін С. Призначення Для комплексного догляду СвіжийРекомендації по використанню Від 7 років

Авторизация