Meridol Parodont Expert Зубна паста, 75мл

Виробник: Meridol
Модель: 132771
Наявність: Відсутній на складі

228
  • 228грн

Зубна паста із фтором для повсякденного використання.

Ефективна у боротьбі з пародонтитом (періодонтитом) на ранній та запущеній стадії.


Здорові ясна – основа здорових зубів.


Проблеми з яснами часто викликаються бактеріями, які осідають уздовж лінії ясен, що може спричинити кровоточивість та запалення ясен. За відсутності лікування проблеми можуть призвести до пародонтиту та інших серйозних наслідків для зубів.


Клінічно доведена формула зубної пасти подвійної дії містить більшу концентрацію антибактеріальних інгредієнтів. Чинить непряму протизапальну дію, підтримуючи природний процес загоєння ясен.


Meridol Parodont Expert містить формулу подвійної дії, спеціально розроблену для ясен, схильних до кровоточивості та захворювань пародонту. Унікальна комбінація антибактеріальних активних інгредієнтів – фториду аміну та фториду олова – вибірково бореться з причинами гінгівіту, а не з самими симптомами.


   - Амінофторид зв'язує іони двовалентного олова і транспортує їх прямо до лінії ясен, де вони вивільняються та обмінюються на іони кальцію зі слини.

   - Іони олова захищають ясна від бактерій, зменшуючи їх кількість та перешкоджаючи утворенню зубного нальоту вздовж лінії ясен.


  Парадонт Експерт меридол:


   - Формула з клінічно доведеною ефективністю


   - Вища (порівняно з зубною пастою meridol® GUM PROTECTION) концентрація антибактеріальних інгредієнтів.


   - Формула з непрямим протизапальним ефектом


   - Підсилює природний процес загоєння ясен.


   - Підвищує опірність ясен до збудників періодонтиту.


ІНГРЕДІЄНТИ:

Гліцерин, вода, гідратований діоксид кремнію, гідроксиетилцелюлоза, олафлур, глюконат натрію, пропіленгліколь, ароматизатор, кокамідопропілбетаїн, ПЕГ-3 жирний амінопропіламін, каприлілгліколь, хлорид олова, сахарин натрію, фенілпропан амінофторид) , Зміст фтору 1400 ppm F¯


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Фахівці рекомендують чистити зуби 2-3 рази на день та користуватися зубною ниткою для забезпечення повної гігієни ротової порожнини.


Закривайте тюбик після використання, щоб зберегти високу якість продукту.

Рекомендована для застосування з віку 7 років.

Авторизація