DEPURDENT Паста для чищення та полірування зубів, 3мл

Виробник: DEPURDENT
Модель: 1.2021
Наявність: Є в наявності

39
  • 39грн

Помітно чисті, білі зуби для сліпучої посмішки


Для забезпечення чистоти поверхні зубів необхідно користуватися зубною щіткою, зубною пастою та засобами очищення міжзубного простору.


Однак ці засоби не завжди захищають від фарбування зубів. Фарбування, поява якого викликано зовнішніми факторами (нікотин, кава, чай, а також інші оборотні фарбування) можна усунути за допомогою пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT®, що має високу чистячу здатність (коефіцієнт абразивності, значення RDA: 195).


DEPURDENT® містить широко поширену абразивну речовину підтвердженої ефективності – пемзу дрібного помелу. Пемза – це чистий, натуральний продукт (пористий, прозорий вулканічний камінь), утворений вулканічними виверженнями з високим вмістом газу, що характеризується позитивним життєвим циклом.


DEPURDENT® не містить хімічних відбілювачів, ензимів та консервантів.


Застосовуйте DEPURDENT® тільки в разі необхідності, один або два рази на тиждень наносячи пасту на вологу зубну щітку.


Очищайте та поліруйте забарвлені ділянки дрібними круговими рухами. Якщо Ви маєте підвищену чутливість або пошкодження зубів, перед застосуванням пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT® проконсультуйтеся у стоматолога.


Ополіскувач для ротової порожнини DEPURDENT® чудовий додаток до пасти для чищення та полірування зубів DEPURDENT®!


Склад: Pumice, Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Silica, PEG-8, Sodium Laurylsulfate, Titanium Dioxide, Potassium Phosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Chloride, Saccharin, Limonene, C.I. 17200.


Виробник: Dr. Wild & Co. AG, Швейцарія.

Авторизація