HALITA зубна паста для свіжості дихання 75 мл

Виробник: DENTAID
Модель: 10859
Наявність: Є в наявності

205
  • 205грн

Активні речовини:


- Цетилпіридинія хлорид 0,05%: бактерицидна дія на 3-5 годин, лікування та профілактика інфекційно-запальних процесів, пролонгація дії хлоргексидину біглюконату,


- Лактат цинку 0,14%: дезактивує леткі сполуки сірки,


- Ксиліт 10%: зберігає свіжість дихання і перешкоджає розвитку карієсу,


- Фторид натрію 0,14% (1450ppm): запобігає появі карієсу та зміцнює емаль.


Показання:


- Замісна терапія при неприємному запаху з рота,


- Гігієна порожнини рота в цілому,


- Профілактика виникнення карієсу.


Дозування та застосування: Чистити зуби після кожного прийому їжі або не менше 2-3 разів на день. Витягти невелику кількість зубної пасти на зубну щітку та чистити зуби протягом 3х хвилин. Для досягнення максимального ефекту після чищення зубів видаліть наліт з язика за допомогою скребка для язика HALITA®, прополощіть рот ополіскувачем HALITA® та протягом дня при виникненні неприємного запаху використовуйте спрей HALITA®.


Смак: м'ята


Абразивність: середня (71-80RDA)


Склад: вода, діоксид кремнію, гліцерин, сорбітол, ксиліт, лактат натрію, діоксид титану, ментон гліцерин ацетал, лактат циня , ароматизатор.


Протипоказання: Не застосовувати при алергії на будь-який компонент. Не рекомендується для застосування дітям віком до 7 років. Зберігати далеко від сонячних променів і в недоступному для дітей місці. Після відкриття упаковки використовувати ополіскувач протягом 12 місяців.


Упаковка: туба 75 мл

Авторизація