PERIO·AID Protect гель 30мл

Виробник: DENTAID
Модель: 41279
Наявність: Є в наявності

427
  • 427грн

PERIO-AID® PROTECT був розроблений з використанням інноваційної технології DENTAID technology hyaluronrepair® (технологія ДЕНТЕЙД гіалуронріпеар) – клінічно випробувана технологія, що базується на використанні гіалуронової кислоти, яка є природним компонентом тканин слизової оболонки ротової порожнини. Це дозволяє формувати захисний шар, що сприяє швидкій регенерації та відновленню пошкоджених тканин.


PERIO-AID® PROTECT (ПЕРІО-ЕЙД ЗАХИСТ) з вмістом хлоргексидину (0.20%), гіалуронової кислоти та пантенолу – це гель для ротової порожнини з антисептичними властивостями, що допомагає у відновленні та регенерації тканин ротової порожнини, рекомендований після пародонтального та / або периімплантаційного, хірургічного чи іншого лікування, який завдяки своїй біоадгезивній природі сприяє відновленню м'яких тканин ротової порожнини.

Біоадгезивний гель PERIO-AID® PROTECT може використовуватися:

 Після пародонтальної або периімплантатної хірургії.

 Після видалення зубів.

 Після встановлення дентальних імплантатів.

АКТИВНІ РЕЧОВИНИ

 0.20% хлоргексидину – найефективніший антисептик, що вважається золотим стандартом, з широким спектром антибактеріальної дії. Основне його призначення: запобігання розвитку бактеріального нальоту.

 0.20% гіалуронової кислоти – природний компонент тканин слизової оболонки ротової порожнини, сприяє проліферації та міграції фібробластів та епітеліальних клітин, формує захисний шар, допомагає регенерації пошкоджених тканин та прискорює процес їхнього відновлення.

 5% пантенолу – сприяє зменшенню запалення ясен на ураженій ділянці, а також стимулює регенерацію тканин, сприяючи їхньому відновленню.

PERIO-AID® PROTECT має тривалий біоадгезивний ефект, залишаючись на ушкоджених тканинах до 3.5 годин. Ця властивість особливо важлива для досягнення максимальної ефективності активних речовин на ураженій ділянці.

Авторизація