WildOnes змінні насадки 4 шт

Виробник: Brush-Baby
Модель: 102581
Наявність: Є в наявності

567
  • 567грн

Змінні насадки Brush-Baby WildOnes: Надихніть ваш дитячий світ посмішкою!


Принесіть веселощі та турботу в процес ранкової та вечірньої гігієнічної рутини вашого малюка за допомогою змінних насадок до електричної щітки Brush-Baby WildOnes. Ці неймовірно милі та практичні насадки створені для того, щоб надихати дітей доглядати за своїми зубками з усмішкою на обличчі.


Турбота про зуби в ігровій формі: Розроблені з любов'ю та розумінням дитячих потреб, змінні насадки WildOnes перетворюють чищення зубів на захоплюючу пригоду. Виготовлені з м'яких та безпечних матеріалів, вони забезпечують дбайливе та ефективне очищення навіть найменших зубчиків.


Яскраві кольори та веселі персонажі: Ваша дитина буде в захваті від товариства забавних персонажів, які прикрашають кожну насадку. Від левеня до зебри, Brush-Baby WildOnes зроблять чищення зубів невід'ємною частиною гри та розваги.


Сумісність та зручність: Ці змінні насадки легко надягають на електричну щітку Brush-Baby WildOnes, забезпечуючи стабільне з'єднання та безпечне використання. Завдяки унікальній конструкції, турбота про дитячу посмішку стає простішою, ніж будь-коли.


Невід'ємною частиною подорожі у світ здорових зубів вашої дитини стануть змінні насадки Brush-Baby WildOnes. Дозвольте вашій дитині познайомитися з радістю догляду за зубами з раннього віку. Створіть разом з WildOnes здорові звички, які залишаться з вашим малюком на все життя.

Авторизація