DenTek Витратні Зубні капи, 16 шт

Виробник: DenTek
Модель: 2.0069
Наявність: Є в наявності

1638
  • 1638грн

Захистіть зуби від пошкоджень, викликаних нічним скреготом зубами (бруксизм), за допомогою DenTek® Витратні зубні капи.


Забезпечують індивідуальний захист на рівні, що відповідає професійно виготовленим зубним капам.


Поставляються готовими до використання без необхідності обробки окропом, нагрівання або формування


Виконані в універсальному розмірі, який підходить всім. Просто розмістіть стоматологічну капу в ротовій порожнині на верхні або нижні зуби, залежно від того, наскільки Вам зручно.


Тонкий дизайн. Гнучкі трубочки для прикусу поділяють зуби та амортизують негативну дію від скрегота зубами. Отвори в утримуючому обід забезпечують слиновідтік, а комфортна утримуюча стінка утримує капу на місці.


16 індивідуально упакованих кап для збереження чистоти


Капа допомагає запобігти виникненню станів, викликаних зубним скреготом (бруксизм), у тому числі дискомфортні відчуття в щелепах, сколювання та тріщини зубів, головний біль


Не містить бісфенолу А та латексу


Інструкція по застосуванню


• Просто помістіть стоматологічну капу Ready-Fit у ротову порожнину на верхні чи нижні зуби, залежно від того, як Вам зручніше.


• Утримуючий обід повинен розміщуватися між передніми зубами та губою, а трубочки для прикусу на корінних зубах. Закрийте рота, акуратно розмістіть зуби на трубочці для прикусу і розслабтеся.


• Не одягайте кілька кап одночасно


Чищення та догляд


• Після кожного використання необхідно чистити капу зубною пастою та/або ополіскувачем для ротової порожнини. Ніколи не промивайте зубну капу гарячою водою, оскільки це може змінити її форму.


• Щомісяця перевіряйте Вашу зубну капу на зношування. Термін використання зубної капи залежить від частоти скрегочення зубами та сили, з якою це відбувається.


Виробник: ДенТек Орал Кеар Інк., США

Авторизація