President Ortho-Implant Ополіскувач ротової порожнини, 200мл

Виробник: President
Модель: 703147
Наявність: Нет в наличии

144
  • 144грн

Ортодонтична рідина для полоскання рота та для зубних імплантатів.


Пацієнти з незнімними апаратами або внутрішньокістковими імплантатами, незважаючи на відмінні засоби механічної гігієни, належать до пацієнтів з високим ризиком запалення ясен.

Для запобігання виникненню цих захворювань була вивчена ця рідина для полоскання рота на основі цетилпіридинію хлориду з антибактеріальними властивостями, що допомагає зменшити утворення зубного нальоту та, як наслідок, ризик гінгівіту.

Без спирту і без хлоргексидину його можна використовувати протягом тривалого часу.

Відсутність фториду натрію та нейтральний рН допомагають не пошкоджувати титан – матеріал, що використовується для виготовлення внутрішньокісткових імплантатів зубних. Папаїн _присутній у формулі, це фермент, який розчиняє білки і надає дезінфікуючу дію на зуби та ясна.

Завдяки екстрактам мальви та ромашки він також надає заспокійливу дію на слизові оболонки, які часто ушкоджуються внаслідок використання ортодонтичних пристроїв, мобільних протезів або нещодавно встановлених імплантатів.


ЦЕТИЛПІРИДІНІЯ ХЛОРИД

Антибактеріальний засіб характеризується низькою пероральною токсичністю. Він належить до сімейства четвертинних амонієвих сполук. Має протисвербіжну дію і благотворно впливає на ясна.

ПАПАЇН

Протеолітичний фермент із протизапальною функцією.

МАЛЬВА

Лікарська рослина із заспокійливими, захисними та освіжаючими властивостями.

РОМАШКА

Натуральний екстракт із заспокійливою та захисною дією.


Betafarma SpA Італія

Авторизация