CURAPROX Perio plus Balance ополіскувач, 200мл

Виробник: CURAPROX
Модель: 426762
Наявність: Є в наявності

567
  • 567грн

РІДИНА-ОПОЛІСКУВАЧ КУРАПРОКС ПЕРІО ПЛЮС БАЛАНС, ЩО МІСТИТЬ CITROX® ТА 0,05% ХЛОРГЕКСИДИНУ, 200 МЛ


Захист від захворювань ясен

Для тривалого використання до 6 місяців. 

Продовжити застосування за рекомендацією лікаря.


Perio plus Balance зменшує ризик карієсу та гінгівіту для носіїв ортодонтичних конструкцій; у випадках сухості в роті, пов'язаних з лікуванням; у випадках порушення моторики.


Активні інгредієнти


Хлоргексидин 0.05 %

Citrox®

Фторид натрію (230 ppm F)

Ксиліт

Сополімер PVP/VA

Полілізин


Флакон містить 200 мл.


Інструкція до застосування: Розчин готовий до використання. Наповнити рот (10 мл) на 1 хвилину нерозбавленого продукту. Повторювати процедуру двічі на день вранці і ввечері після прийому їжі.


Рекомендується утриматися від куріння і споживання фарбувальних речовин (чай, кава) протягом 1 години після застосування рідини.


Увага: Під час лікування не застосовувати зубні пасти, які містять лаурилсульфат натрію. Не ковтати - тільки для зовнішнього застосування. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Зберігати в прохолодному сухому місці. Особливі рекомендації щодо утилізації.


Склад: вода, ксиліт, полісорбат 20, аромат, феноксіетанол, , сополімер VP/VА, хлоргексидин диглюконат, сукралоза, цетилпіридиній хлорид, полілізин, лимонна кислота, екстракт фруктів цитрусових Амара (Цитрокс®), гліцерин, гідроксид натрію, хлорид натрію, фторид натрію (230 ppmF).


Термін придатності зазначений на упаковці, після розкриття флакону термін придатності 6 місяців.Авторизація