EMOFORM Gum Care Зубна паста з мінеральними солями, 3 мл

Виробник: EMOFORM
Модель: 1.2025
Наявність: Відсутній на складі

21
  • 21грн

Догляд за ротовою порожниною з зміцнюючими мінеральними солями при запаленні ясен, зубному нальоті, підвищеній чутливості зубів і оголенні шийок зубів.


Тонізування та відновлення ясен

Мінеральні солі, а саме легко лужні EMS солі (сульфат калію, бікарбонат натрію, хлорид натрію, сульфат натрію) зменшують кровоточивість ясен. Осмотичний вплив сприяє зняттю запалення та зменшенню набряку.

Зменшення утворення зубного нальоту

Мінеральні солі зменшують утворення зубного нальоту та мають антибактеріальну дію.

Істотне зниження підвищеної чутливості шийок зубів на тривалий період

Нітрат калію має підтверджену дію щодо зменшення підвищеної чутливості (Управління з контролю за харчовими продуктами та лікарськими препаратами США, категорія 1: ця речовина визнана безпечною та ефективною)

Нейтралізація шкідливого впливу кислот

Легко лужне значення рН 8,6 нейтралізує агресивну дію кислот на емаль та дентин.

Посилення природної ремінералізації. Мінеральні солі стимулюють природне слиноутворення та запускають процеси фізіологічної ремінералізації, а також сприяють профілактиці карієсу.

 


EMOFORM® Догляд за яснами Зубна паста


не містить фторид

не містить алкоголь та барвників

коефіцієнт RDA: близько 25, pH: 8,6

 


Рекомендується для щоденного використання.


 


Спосіб застосування: дорослим та підліткам з 12 років чистити зуби кілька разів на день. У разі сильної чутливості нанесіть зубну пасту за допомогою пальця, м'яко помасажуйте та залиште на 1-2 хвилини.


 


Склад: Glycerin, Aqua, Magnesium Carbonate Hydroxide, Sodium Bicarbonate, Calcium Carbonate, Potassium Nitrate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Aroma, Potassium Sulfate, Sodium Sulfate, Saccharin, CI.


 


Виробник: Др. Вілд енд Ко. АГ, Швейцарія.

Авторизація