EMOFLUOR Гель із стабілізованим фторидом олова 3 мл

Виробник: EMOFLUOR
Модель: 1.2023
Наявність: Є в наявності

33
  • 33грн

EMOFLUOR INTENSIVE CARE Гель із стабілізованим фторидом олова 0,4%, 75 мл


Чутливі шийки зубів (підвищена чутливість зубів), запалені ясна, профілактика зубного карієсу та карієсу шийки зуба


Продукт EMOFLUOR® містить високоактивне, стабілізоване фтористе олово (II) (1000 мг/л F- та 3000 мг/л Sn++), карієсостатичні (емаль та дентин), антибактеріальні та десенситивні (зниження гіперчутливості) властивості якого були доведені різними дослідженнями.


Застосування фториду олова для догляду за зубами та ротовою порожниною є надзвичайно ефективним. Однак стабілізація цієї фторидної сполуки у складі продукту для гігієни ротової порожнини без пригнічення її біологічної активності є складним завданням. Її вдалося вирішити завдяки стоматологічним дослідженням компанії Dr. Wild, отже, були розроблені зубний гель (інтенсивне лікування) та зубна паста (щоденне застосування), що містять стабілізований фторид олова.


Було проведено велику кількість клінічних досліджень фториду олова. Це фтористе з'єднання визнано одним з найбільш ефективних проти чутливих шийок зубів (підвищена чутливість зубів), запалення ясен та для профілактики карієсу емалі та дентину.


Характеристики:


каріостатичний на емаль та дентин


запобігання зубному нальоту


ефект накопичення


оклюзія дентинних канальців (десенсибілізуюче)


Спосіб застосування: застосовувати раз на добу, увечері, при загостреннях кілька разів на добу, нанесення кінчиками пальців або зубною щіткою. Спльовувати, але не полоскати.


Показник RDA: 18 (дуже низька абразивність). Чудові адгезивні властивості. Не містить барвників та консервантів.


Рекомендується для інтенсивного лікування.


Склад: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40-Hydrogenated Castor Oil, Cellulose Gum, PEG 8, Phosphocolamine, Aroma, Stannous Fluoride (1000 ppm F-= 0,1% F-), Sodium Saccharin.


Виробник: Dr.Wild & Co. AG, Швейцарія.

Авторизація