INTERPROX PLUS 4G 1.3 мм conical Щітка міжзубна, 6 шт

Виробник: Interprox
Модель: 13545
Наявність: Є в наявності

185
  • 185грн

Міжзубні щітки INTERPROX 4G рекомендовані людям з:


 Досить великими відстанями між зубами, для очищення яких використання зубної нитки або стрічки не є ефективним.

 Широкими інтердентальними проміжками (діастемами і тремами).

 Незнімними мостовидними протезами — навколо них зазвичай накопичуються залишки їжі, які перетворюються у бактеріальний наліт, який є причиною гінгівіту, пародонтиту, та інших  ускладнень, що скорочують термін служби конструкції.

 Імплантатами — ретельне очищення зон навколо імплантатів від зубного нальоту допомагає підтримувати тканини в здоровому стані і сприяє тривалому функціонуванню імплантатів.

 Брекетами — дуже важливо ретельно чистити області навколо брекетів, металеві дуги і дріт, а також приясенні ділянки.


Властивості

 Призначені для чищення міжзубних проміжків. Рекомендовані для гігієни порожнини рота людям, які проходять курс ортодонтичного лікування або мають ортопедичні конструкції (коронки, мости), зокрема на імплантатах.

 Щетинки виготовлені з високоякісного матеріалу Tynex®, що дозволяє відполірувати їх максимально гладенько, тому вони жодним чином не ушкоджують поверхню зубів, ясен, імплантатів.

 Чорні щетинки призначені для візуалізації бактеріального нальоту, а білі — допомагають визначити слабкі кровоточиві ділянки ясен.

 Мають гнучку ручку та головку без ефекту пам’яті для легкого доступу до міжзубних проміжків.

 На ручці є заглиблення, яке запобігає ковзанню – для кращого утримання та комфортного точного чищення міжзубних проміжків.

 Кожна щіточка поставляється у комплекті з ковпачком, який може використовуватися для подовження ручки, а також захищає щетинки від зовнішнього забруднення.

 Дріт міжзубних щіточок INTERPROX 4G виготовлений із нержавіючої сталі і покритий поліуретаном, тому не пошкоджує імплантати, зуби, ясна і не викликає чутливості.

 Випускаються конічної і циліндричної форми.

 8 розмірів: maxi (2.2 мм), cylindrical (1.3 мм), conical (1.3 мм), mini (1.1 мм), miniconical (1.0 мм), micro (0.9 мм), supermicro (0.7 мм), nano (0.6 мм).Рекомендації з використання

 Виберіть міжзубну щітку необхідного розміру для кожного окремого проміжку. Щіточки INTERPROX 4G доступні в розмірах: 0.6 мм, 0.7 мм, 0.9 мм, 1.0 мм, 1.1 мм, 1.3 мм, 2.2 мм. Ці значення показують мінімальний необхідний розмір між зубами або елементами конструкції. Щітка повинна вільно проходити так, щоб щетинки торкалися зубів, а дріт об них не терся. Якщо дріт згинається або треться об ясна, використовуйте щіточку меншого розміру.

Форма робочої частини міжзубної щітки INTERPROX може бути циліндрична (рекомендується для передніх зубів) або конічна (для бічних ділянок).

 Нанесіть одну краплю гелю INTERPROX на щітку INTERPROX.

 Введіть щіточку в міжзубний проміжок; очищуйте зворотно-поступальними рухами. Не прокручуйте щітку!

 Використовуйте одну краплю гелю INTERPROX для кожного міжзубного проміжку.

 Після застосування промийте щітку теплою водою.

Авторизація