Megasmile Зубна щітка «Блек Вайтенінг LOOP» 2 шт. в уп.

Виробник: Megasmile
Модель: 972185
Наявність: Є в наявності

296
  • 296грн

Новинка з чудовим швейцарським дизайном, функціональністю та якістю!

Найлегша щітка у світі, важить лише 14 грам. Ідеальне поєднання унікальної, запатентованої щетини, ергономічної головки та ексклюзивної, інноваційної ручки.

Унікальна запатентована густа щетина складається з комбінації щетинок м'якої та середньої жорсткості та оснащена спеціальною технологією вбудованих іонів активного наноадсорбенту. Усі кінчики щетинок мають атравматичну, сферичну форму та тонкий діаметр. Завдяки цьому щітка бездоганно та абсолютно безпечно видаляє наліт та пігментацію ( кава, наліт курця, чай, газовані напої, харчові барвники тощо).Активні адсорбенти ніжно, як шовк, знімають наліт та пігментацію на поверхні зубів, не травмуючи емаль та ясна, а навпаки, дбайливо оберігаючи їх. Завдяки значно збільшеній кількості щетинок та їх тонкому діаметру щітка легко очищає всі зубні поверхні, міжзубні проміжки, придесневий край, нерівності зубного ряду.

Ергономічна головка дозволяє максимально зручно і ретельніше вичищати навіть важкодоступні ділянки зубного ряду.

Ексклюзивна, інноваційна ручка поглинає стрес та надлишковий тиск Ваших рук на зуби та ясна, захищаючи їх від однієї з головних причин більшості захворювань ротової порожнини.

Неперевершений дизайн щітки нагороджений найвищими нагородами у багатьох країнах світу, викликає захоплення та захоплення.

Зубна щітка Megasmile «Блек Вайтенінг LOOP» - найлегша щітка, яку Ви коли-небудь тримали, найефективніша, що Ви коли-небудь пробували!Характеристики

ПОКАЗИ Щоденна гігієна та профілактика
Авторизація