VITIS WHITENING Набір : зубна паста 100 мл + ополіскувач 500 мл

Виробник: DENTAID
Модель: 16667
Наявність: Є в наявності

614
  • 614грн

Завдяки своїй унікальній комбінованій формулі зубна паста та ополіскувач VITIS WHITENING ефективно відбілюють зуби, відновлюючи їхню натуральну білизну та яскравість. У той же час вони аж ніяк не ушкоджують тканини зубів, навіть більше зміцнюють емаль і запобігають виникненню чутливості.


Зубна паста та ополіскувач VITIS WHITENING призначені для щоденного використання.


Активні речовини:


Наночастинки гідроксіапатиту, монофторфосфат натрію, полівінілпіролідон, потрійна система фосфату (тетракалійпірофосфат, триполіфосфат натрію, гексаметафосфат натрію)


Призначення та властивості:


ефективно відбілює зуби, повертаючи їм природну білизну та блиск.


Усуває плями з поверхні емалі зубів і перешкоджає їх появі, зміцнює зубну емаль, запобігає накопиченню бактерій та залишків їжі.


перешкоджає виникненню зубного каменю: кристалізації бактеріального нальоту (біоплівки зуба)


перліт, що входить до складу зубної пасти, згладжує та полірує зубну емаль, не пошкоджуючи її, і робить поверхню зубів більш гладкою та яскравою


наночастки гідроксіапатиту заповнюють нерівності поверхні і відновлюють зубну емаль, надають їй блиск і гладкість, запечатують відкриті дентинні канальці (що відповідають за чутливість зубів), формуючи захисний шар, який усуває та перешкоджає виникненню чутливості зубів.


комбіноване вплив всіх компонентів формули VITIS WHITENING забезпечує потужний ефект відбілювання, попереджаючи при цьому виникнення чутливості зубів.


VITIS WHITENING має 5 комбінованих дій для забезпечення найкращого ефекту:


1. Усунення плям та захист від їх появи досягається завдяки наявності у формулі полівінілпіролідону.


2.Захист від утворення зубного каменю забезпечується потрійною системою фосфату: тетракалійпірофосфат, триполіфосфат натрію, гексаметафосфат натрію. Ці компоненти уповільнюють накопичення зубного нальоту, а також перешкоджають його кристалізації та перетворенню на зубний камінь. Дуже ефективно усувають плями та запобігають їх появі.


3.Полірувальну дію забезпечує зубна паста VITIS WHITENING, до складу якої входить дуже щадний і одночасно ефективний абразив перліт. Зубна паста VITIS WHITENING має низьку абразивність (48 RDA)


4.Зміцнення емалі іонами фтору з монофторфосфатом, який входить до складу зубної пасти та ополіскувача VITIS WHITENING та забезпечує надійний захист тканин зуба від карієсу.


5. Відновлююча та відбілююча дії. В основі формули VITIS WHITENING лежить інноваційна технологія nanorepair® (наноріпаєр) від компанії DENTAID (ДЕНТЕЙД). Ця технологія базується на використанні наночастинок гідроксиапатиту, які є натуральною складовою зубів, що ефективно інтегруються в зубну емаль. Це дозволяє наночастинкам гідроксиапатиту заповнювати нерівності поверхні емалі, відновлюючи її і надаючи їй гладкого та яскравого вигляду. Вони також закривають відкриті дентинні канальці (що відповідають за чутливість зубів), формуючи захисний шар, який запобігає чутливості зубів.


Характеристики


Виробник DENTAID Упаковка Картонна упаковка Пластикова пляшка з мірним стаканчиком у картонній упаковці, тюбик у картонній упаковці


Активні речовини Наночастинки гідроксипатиту, полівінілпіролідон, потрійна система фосфату, монофторфосфат натрію


Призначення Для білої посмішки, після відбілювання, для комплексного догляду


Смак Свіжий м'ятний


Рекомендації щодо використання Від 7 років

Авторизація