Protefix® Фіксуючий крем для зубних протезів з м'ятою, 47г

Виробник: Protefix®
Модель: 522181
Наявність: Відсутній на складі

124
  • 124грн

Цей крем рекомендується використовувати для надійної фіксації зубних протезів при підвищеному та нормальному слиновиділенні.


Особливості


Крем не містить барвників та смакових добавок.


Продукт легко наноситься, зберігає свої властивості під впливом гарячої та холодної їжі, не змінює смаку їжі та напоїв, не впливає на шлунок.


Крем не змивається слиною і рівномірно розподіляється по всій прилеглій до ясна поверхні (наноситься на вологі протези).


Виріб забезпечує фіксацію протягом 12 годин.


Засіб утворює надійний і стійкий шар, що фіксує, який дозволяє попередити дискомфорт під час пієму їжі.


Спосіб застосування


Перед використанням розім'яти тюбик. Протези та порожнину рота очистити від залишків їжі. На вологі протези нанести тонкою смужкою обраний фіксуючий крем Протефікс (у поглиблення на зубних протезах верхньої та/або нижньої щелепи, які потім лягають на ясна). При необхідності можна нанести тонку смужку фіксуючого крему та на задню частину пластини протеза верхньої щелепи. Потім вставити протез і на кілька секунд притиснути до ясна.


Сильна фіксація виникає практично відразу і продовжується протягом 8-12 годин.


Застосовувати лише при здоровій слизовій оболонці порожнини рота! Протягом 5 хвилин не можна вживати їжу. Використовуйте крем Протефікс дуже економно, оскільки передозування знижує властивості крему, що утримують.

Авторизація