EMOFLUOR Щоденний догляд Зубна паста, 75 мл

Виробник: EMOFLUOR
Модель: 11.1423
Наявність: Відсутній на складі

561
  • 561грн

EMOFLUOR® Щоденний догляд Зубна паста містить високоактивне, стабілізоване фтористе олово (II) (1000 мг/л F- та 3000 мг/л Sn++), каріостатичні (емаль і дентин), антибактеріальні та десенситивні (зниження гіперчутливості) властивості якого були доведені .


 


Застосування фториду олова для догляду за зубами та ротовою порожниною є надзвичайно ефективним. Однак стабілізація цієї фторидної сполуки у складі продукту для гігієни ротової порожнини без пригнічення її біологічної активності є складним завданням. Її вдалося вирішити завдяки стоматологічним дослідженням компанії Dr. WILD, отже, були розроблені зубний гель (інтенсивне лікування) та зубна паста (щоденне застосування), що містять стабілізований фторид олова.


 


Було проведено велику кількість клінічних досліджень фториду олова. Це фтористе з'єднання визнане одним з найбільш ефективних проти чутливих шийок зубів (підвищена чутливість зубів), запалення ясен та для профілактики карієсу емалі та дентину.

 


Характеристики:


каріостатичну дію на емаль та дентин

запобігання зубному нальоту

ефект накопичення

оклюзія дентинних канальців (зниження гіперчутливості

стимулює утворення слини і запобігає сухості у роті.

 


Рекомендується для щоденного використання.Показник RDA: 37 (низька абразивність), Ra: 0,49 (низька стиральна дія), Re: 33,3 (достатній ступінь очищення).

 


Спосіб застосування: дорослим та дітям з 6 років чистити зуби кілька разів на день.

Авторизація