Edel+White Flosserbrush To Go Дорожня зубна щітка, м'яка

Виробник: Edel+White
Модель: 971188
Наявність: Є в наявності

174
  • 174грн

Чистіть зуби, де б ви не знаходилися!

 

У вас є обмежена кількість часу, щоб видалити наліт із зубів, перш ніж він затвердіє. Якщо його не видалити, він може викликати різні проблеми, від гінгівіту до втрати зубів.

 

Ось чому так важливо регулярно чистити зуби, а з дорожніми зубними щітками  EdelWhite у вас немає виправдання не робити цього!

 

Чому м'яка щетина така важлива?

Конічна форма щетинок Konex HD® забезпечує стійкість у основи та гнучкість кінчика. Така форма допомагає щетині адаптуватися до поверхні зубів, повторюючи їх вигини та забезпечуючи тісніший контакт, ніж може забезпечити звичайна щетина.

Це котячі вуса. Ні, серйозно вони є! Так само, як вуса допомагають кішці орієнтуватися у світі та уникати небезпек, наша щетина Konex HD® переміщається по зубах і запобігає пошкодженням.

 

 

Наші щетинки Konex HD® у п'ять разів тонші за звичайні щетини UltraSoft, що робить їх UltraUltraSoft. Це забезпечує комфорт під час чищення, особливо для людей з чутливими зубами та яснами, перетворюючи чищення зубів на приємне заняття. Ви можете подумати, що слово «м'якість» є синонімом слабкості, але наші щетинки Konex HD® насправді вп'ятеро міцніші, ніж у звичайних зубних щіток.

 

ПЕРЕВАГИ:

 

УЛЬТРАМ'ЯКІ ЩЕТИНИ KONEX HD®

ФЛОСИНГ ПІД ЧИЩЕННЯ З КОНІЧНОЮ ЩІТИНОЮ

СКЛАДНА РУЧКА ЗАХИЩАЄ ЗУБНУ ЩІТКУ ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ

Авторизація