Megasmile Гідроактивна звукова зубна щітка «Блек Вайтенінг»

Виробник: Megasmile
Модель: 971805
Наявність: Є в наявності

3360
  • 3360грн

Гідроактивна звукова зубна щітка Megasmile «Блек Вайтенінг»

Перша у світі багатофункціональна звукова зубна щітка з інтегрованими в щетину наночастинками активного адсорбенту, що забезпечує 100% очищення всієї поверхні зубів, не травмуючи емаль та ясна.

Гідроактивна звукова зубна щітка Megasmile «Блек Вайтенінг» має потрійний принцип дії:

* звукова технологія,

* гідроактивна технологія,

* дія наноактивного адсорбенту.

Чищення зубів відбувається не просто завдяки механічному видаленню залишків їжі. Унікальна висока звукова швидкість (від 32000 до 45000 коливань/хв.) забезпечує швидке змішування зубної пасти і слини в піну, що відмінно очищає. Під дією звукових коливань динамічні потоки цієї рідини легко проникають абсолютно у всі, навіть найвужчі міжзубні проміжки, приховані зубні ніші, глибокі фісури та ідеально очищають наліт та пігментації. Ефективно чистять уздовж лінії ясен та зубоясенні кишені. Бездоганно очищають брекет-системи, імпланти, мости, пломби, коронки та вініри.

Щетинки щітки під дією звукових коливань делікатно масажують ясна, що є ефективною профілактикою гінгівіту та пародонтиту. Також завдяки унікальній запатентованій щетині із вбудованими наночастинками адсорбенту щітка абсолютно безпечно видаляє наліт та пігментацію будь-якого походження (чай, кава, наліт курця, харчові барвники тощо). Зуби відновлюють свою білизну та блиск.

Спеціальна головка щітки DualClean чистить 2 зуби одночасно.

Антиковзна ергономічна ручка з екоматеріалів ідеально лежить у руці.

Ручка оснащена LED-дисплеєм, таймером чищення, функцією автоматичного відключення щітки (після 3 хв. чищення), секторним таймером (сигналізує після 45 сек. чищення про необхідність змінити сектор ротової порожнини), функцією пам'яті (для Вашої зручності зубна щітка запам'ятовує останній вибраний Вами режим чищення та включає його автоматично при наступному чищенні)

Зубна щітка має 3 режими чищення:

- «Сенситив» ( 32000 звукових коливань / хвилину) – рекомендовано для щоденного використання дорослим та дітям (з м'якою насадкою) від 3-х років, а також людям із чутливими зубами та проблемними яснами.

- «Інтенсив» (38000 звукових коливань/хв.) – рекомендовано для використання дорослим та дітям з 7-ми років, а також для людей з підвищеним утворенням нальоту на поверхні зубів та просто як основний режим для щоденного чищення зубів.

- «Глибоке очищення» (45000 звукових коливань/хв.) рекомендовано використовувати 1-2 рази на тиждень для ретельного очищення зубних відкладень, таких як наліт нікотину, кава, чаю та білковий наліт. А також для людей зі схильністю до утворення зубного каменю.

• Щітка оснащена електронним блокуванням для зручності під час подорожей і відряджень.

• Надійний Li-ion аккумулятор

• Зручна зарядка USB

• Повна гарантія на зубну щітку 2 роки.

• Неперевершений швейцарський дизайн у стильних чорно-салатових кольорах, що нікого не залишить байдужим.

Набір містить:

- 1 гідроактивну звукову зубну щітку,

- 2 насадки середньої жорсткості Блек Вайтенінг,

- 1 компактний зарядний пристрій USB,

- 1 USB адаптер


Характеристики

ПОКАЗИ Ежедневная гигиена и профилактика
Авторизація