BioRepair Intensivo Notte Зубна паста, 75 мл

Виробник: BioRepair
Модель: 064092
Наявність: Є в наявності

239
  • 239грн

Зубна паста Intensivo Notte

PROTEZIONE TOTALE (ТОТАЛЬНИЙ ЗАХИСТ)

Відновлює та захищає емаль від нічної ерозії. Протидіяє атаці активних бактерій у нічний час.

У нічний час у порожнині рота створюються умови для розмноження бактерій, саме вночі необхідний антибактеріальний захист. У цей час доби у людини виділяється менше слини, що виконує антибактеріальну функцію. Отже, утворюється зубний наліт, карієс, а також неприємний запах у порожнині рота.

Як працює зубна паста Biorepair Intensivo Notte нічний догляд проти ерозії емалі?

1. Інтенсивний антибактеріальний захист. Зубна паста Biorepair містить частинки microRepair, частинки закріплюються на емалі та залишаються на поверхні зубів. Особливий ароматизатор у складі стимулює нічне слиновиділення, сприяючи самоочищенню ротової порожнини.

2. Відновлення емалі зубів. Зубна паста Biorepair містить частинки microRepair, проникаючи в мікротріщини, частинки відновлюють емаль і запечатують відкриті дентинні канальці, що миттєво знижує чутливість зубів.

3. Зняття нальоту. Зубні пасти Biorepair у безпечний спосіб очищають емаль від нальоту.

Що таке microRepair® : MicroRepair® є частинками, що складаються з гідроксиапатиту, склад яких дуже схожий на склад зубної емалі. Ця подібність надає microRepair® біоміметичної властивості, завдяки якій мікрочастинки інтегруються з емаллю та дентином, що призводить до відновлювальної активності.

Рекомендовано для використання для дорослих та дітей з 7 років.

Виготовлено в Італії.

Авторизація