BioRepair Plus PRO White Професійна відбілююча зубна паста, 75 мл

Ваша знижка: 15грн
Виробник: BioRepair
Модель: 055380
Наявність: Є в наявності

240
  • 255грн240грн

Унікальна формула цієї пасти поєднує в собі інноваційний запатентований PVP відбілюючий кополімер та біодоступні наночастинки гідроксиапатиту (рідка емаль) у запатентованій формулі microRepair 20%, що ідентичні емалі та дентину.


При чищенні зубна паста:


√ заповнює мікроушкодження, насичує іонами кальцію та фосфору, надає зубам здорового, природно білого кольору та блиску.


√ формує ультра тонку захисну плівку на поверхні зубів, запобігає впливу барвників, таких як: чай, кава, червоне вино і т.д.


√ знижує утворення зубного нальоту, запобігає розвитку зубного каменю


√ підтримує приємне, свіже дихання протягом тривалого часу.


Завдяки цьому сприяє зміцненню емалі та дентину, лікує початкову стадію карієсу та запобігає його розвитку, усуває гіперчутливість зубів.


Професійна зубна паста BioRepair Plus PRO White» дбайливо та абсолютно безпечно відбілює до природного білого кольору та надає блиску зубам. Також ідеально підтримує результат професійної процедури вибілювання.


НЕ ЗЖЕРЖИТЬ: фтору, содіумлаурил сульфату (SLS), парабенів, діоксиду титану, підвищеної абразивності (RDA ≈ 60) та інших шкідливих компонентів. Може використовуватися як зі звичайними, так і з електричними зубними щітками.


Об'єм: 75 мл (100 грам)


Рекомендується використовувати для дорослих та дітей з 12 років.

Авторизація