BE YOU Зубна паста зі смаком ягід ялівцю та хурми 60 мл

Виробник: CURAPROX
Модель: 429541
Наявність: Є в наявності

651
  • 651грн

Зубна паста зі смаком ягідника і хурми має освітлювальні властивості. Підходить всім членам сім'ї, а також дітям від 3 років.

Паста комплексної дії. Без SLS. Містить лактопероксидазну систему ферментів.

В складі:

Монофторфосфат натрію 950 ppm швидкодіючого фториду для профілактики та запобігання карієсу

НАНО Гідроксилапатит ремінералізує зуби, ущільнює відкритий дентин каналів та зменшує больову чутливість

Глюкозооксидаза – природний фермент слини, підтримує власний ферментативний процес у ротовій порожнині, бореться з шкідливими бактеріями і стимулює вироблення слини, що у свою чергу гармонізує флору всієї порожнини рота.

Ксіліт запобігає росту бактерій, що викликають порожнину, допомагаючи запобігти порожнинам. Він переважно витягується з берези і на смак, як цукор, але бактерії, що викликає порожнину, повністю не зацікавлені в ньому. Ксилить навіть антибактеріальні властивості та зміцнює зубну емаль.

Екстракти Ехінацеї, Гарпагофітума (кіготь диявола) і Центелли азіатської (пенніот) заспокоюють і регенерують ясна і слизову оболонку порожнини рота, мають протизапальну дію. Підтримують слизову оболонку в період після професійної гігієни, будь-якого стоматологічного лікування і навіть після стоматологічних хірургічних втручань (видалення зубів, імплантація, операції зі слизовою оболонкою та ін.)

Екстракт Горького апельсина бореться безпосередньо з патогенними бактеріями в порожнині рота.

Пантенол провітамін B5, утримує слизові оболонки у вологому стані, підтримує загоєння та регенерацію тканин, зменшує запалення.

Низький індекс абразивності RDA 50 дуже дбайливе очищення емалі.

Відсутня SLSАвторизація