DenTek Професійний набір для догляду за ротовою порожниною

Виробник: DenTek
Модель: 2.0011
Наявність: Є в наявності

492
  • 492грн

Коли очищення зубною щіткою та флоссом недостатньо, скористайтесь DenTek® професійним набором для догляду за ротовою порожниною, до якого входять інструменти, які м'якші за емаль, для безпечного очищення в домашніх умовах.


Інструменти, які можна мити в посудомийній машині, видаляють залишки їжі та зубний наліт, масажують ясна, усувають неприємний запах у ротовій порожнині та відбілюють зуби.


У набір входять очищувач з нержавіючої сталі та скалер для щотижневого використання, скалер із твердого пластику для щоденного використання, гумовий масажер для ясен та стоматологічне дзеркало, стійке до запотівання.


Інструкція із застосування


Стоматологічний скалер: Додайте скалер до зуба таким чином, щоб вершина вигину щільно прилягала до зуба. М'яко проведіть скалером у напрямку від лінії ясен до жувальної поверхні кожного зуба. Пластмасовим стоматологічним скалером можна скористатися щодня. Скалером із нержавіючої сталі слід користуватися один раз на тиждень.


Стоматологічний очищувач: Використовуйте очищувач для видалення залишків їжі, зубного нальоту та зубного каменю для здорових білих зубів. Починайте очищення від лінії ясен. Помістіть очищувач між зубами та повільно проведіть їм у напрямку до жувальної поверхні.


Масажер ясен: Розташуйте гумовий кінець масажера між зубами і легко натисніть на нього, потім круговими рухами помасажуйте ясна.


Виробник: ДенТек Орал Кеар Інк., США

Авторизація