PERIO-AID Intensive Care Ополіскувач ротової порожнини, 500мл

Виробник: DENTAID
Модель: 15023
Наявність: Є в наявності

279
  • 279грн

Активні речовини:

- Хлоргексидину біглюконат 0,12%: антисептична дія на 8-9 годин, антигінгівітна дія, лікування та профілактика грибкових захворювань,

- Цетилпіридинію хлорид 0,05%: бактерицидна дія на 3-5 годин, лікування та профілактика інфекційно-запальних процесів, пролонгація дії хлоргексидину біглюконату.


Показання:

- Лікування та профілактика запальних процесів після хірургічного втручання,

- Гігієна порожнини рота після встановлення імплантів,

- Лікування пародонтиту, гінгівіту та ін поразок м'яких тканин порожнини рота.


Дозування та застосування:

Використовувати після кожного чищення зубів. Налити 15мл ополіскувача в мірну склянку і полоскати рот протягом 30 секунд. Чи не розводити водою. Не рекомендується їсти після полоскання. Для досягнення максимального ефекту використовуйте ополіскувач у поєднанні з пастою-гелем Perio-Aid® Intensive Care. Смак: м'ята


ВАЖЛИВО! У разі щоденного використання більше 2-х тижнів можлива зміна відтінку зубів через фарбування твердих тканин зуба хлоргексидину біглюконатом. Природний колір зубів відновлюється після професійного чищення у кабінеті стоматолога.


Склад: вода, гліцерин, пропіленгліколь, ксиліт, хлоргексидину біглюконат, гідрогенізована рицинова олія PEG-40, цетилпіридинію хлорид, ацесульфам калію, сахарин натрію, неогесперидину дихалкон, ароматизатор, барвник 42090.


Протипоказання:

Не застосовувати при алергії на будь-який компонент. Не рекомендується для застосування дітям віком до 10 років. Зберігати далеко від сонячних променів і в недоступному для дітей місці. Після відкриття упаковки використовувати ополіскувач протягом 12 місяців. Не рекомендується застосовувати більше 2 тижнів через можливе фарбування зубів у жовтий колір, яке усувається після чищення в кабінеті стоматолога.


Авторизація